باشگاه مشتریان بیمه البرز

باشگاه مشتریان بیمه

باشگاه مشتریان بیمه

باشگاه مشتریان بیمه البرز توسط تیم برتر دکتر کلابز راه اندازی شد و این بیمه البرز به نمایندگی شیرزاد با توجه به گستره وسیع مشتریان فعلی و بهره مندی از روشهای متعدد بازاریابی، فروش و وفادارسازی مشتریان یکی از مجموعه های طرف قرارداد در حوزه بهره مندی از مزایای باشگاه مشتریان و کارتهای اعتباری است.

نمابندگی بیمه البرز به عنوان یکی از مجموعه فعال در حوزه بازاریابی می تواند بواسطه بهره مندی از مزایای باشگاه مشتریان بعنوان لیدر شبکه باشگاه مشتریان فعالیت نموده و از این ابزار در راستای اهداف فروش و وفادارسازی مشتریان خود به خوبی بهره ببرند، ابزارهای که در این نمایندگی بیمه جهت راه اندازی زیرساخت باشگاه مشتریان طراحی و پیاده سازی شده است، دستگاه CPOS، سامانه جامع باشگاه مشتریان و کارتهای الکترونیکی باشگاه مشتریان بیمه البرز نمایندگی شیرزاد می باشند.

باشگاه مشتریان بیمه البرز به عنوان یکی از نمایندگیهای فعال بیمه در بندر انزلی می باشد که از طریق راه اندازی باشگاه مشتریان خدمات و مزایایی متعددی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

صدور کارت های باشگاه مشتریان نمایندگی بیمه البرز، تجهیز دفتر نمایندگی به CPOS، امکان تنظیم سناریوهای متفاوت و منطبق با نوع خدمات ارائه شده به بیمه گر، امکان اتصال پنل مدیریتی باشگاه به سایت نمایندگی، امکان تبدیل باشگاه به سرویس باشگاههای متعامل و بهره مندی ارائه خدمات رفاهی به مشتریان از دیگر کسب و کارهای متصل به باشگاه مشتریان این نمایندگی، بخشی از مزایای باشگاه مشتریان راه اندازی شده در این مرکز می باشد.

دکترکلابز

مرجع تاسیس باشگاه مشتریان و ارائه دهنده سیستم های وفادارسازی مشتریان

چنانچه قصد دریافت مشاوره رایگان و یا قصد راه اندازی باشگاه مشتریان را دارید میتوانید فرم زیر را تکمیل و یا با شماره تماس های درج شده تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *