راه اندازی باشگاه مشتریان فروشگاه های شانا پلاس

شعب شانا پلاس منطقه آزاد انزلی به باشگاه مشتریان دکتر کلابز تجهیز شد، شانا+ که ارائه دهنده پوشاک برندهای معتبر می باشد در چهار طبقه و به صورت پیوسته با توجه به سناریو باشگاههای مشتریان متعامل به زیرساخت مورد نظر مجهز و مشتریان طی مراجعه به فروشگاههای شانا+ می توانند پس از دریافت کارتهای اعتباری خرید یا کارتهای الکترونیکی باشگاه مشتریان شانا پلاس از مزایای خرید در این فروشگاهاههای شانا+ بهره مند گردند.

سناریوی باشگاه مشتریان متعامل سناریویی می باشد که فروشگاههای دارای چند شعبه یا مجتمع های تجاری می توانند جهت تعامل و تبادل مشتریان در بین فروشگاههای فعال در مجتمع تجاری یا دیگر شعب از مزایای آن بهره مند گردند.

در این روش از تدوین سناریو باشگاه مشتریان، مشتری پس از خرید در یکی از شعب یا واحدهای تجاری، اعتبار دریافتی خود را می تواند در دیگر فروشگاهها یا شعب مورد استفاده قرار دهد.

امکان تبادل امتیاز، اعتبار، تخفیف در این روش از سناریو نویسی در این باشگاه مشتریان جهت مدیریت هر چه بیشتر مدیران مجموعه تعریف و قابل دسترس قرار گرفته است.

  drclubs

  دکتر کلابز می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی سرویسهای وفاداری (باشگاه مشتریان) و همراهی شما تا زمان دستیابی به اهدافتان در کسب و کار باشد، زیرا علاوه بر تجربه چندین سال در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف ،می توانیم تجارب و تخصص خود را با شما به اشتراک گذاشنه تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر از پیش باشید.

  آدرس

  گیلان-رشت-خیابان انقلاب-روبروی پاساژگهر-کوچه گنجه ای-ساختمان کسری-طبقه سوم
  تلفن

  • 021-71053161
  • 09120130161

  ایمیل

  • info@drclubs.ir
  • drclubs.ir@gmail.com