باشگاه مشتریان شیرینی اشهدی راه اندازی شد

راه اندازی باشگاه مشتريان شيرينی اشهدي توسط تيم دكتر كلابز. بارها پیش آمده مشتریان از کیفیت یک محصول یا برند خاص راضی بوده و وفاداری خود را نسبت به آن  برند ثابت نموده اند حال اینکه صاحبین کسب و کار در جواب این وفاداری چه چیزی میتوانند به مشتریان عرضه کنند تا به نوعی از آنها قدردانی کرده باشند؟ باشگاه مشتریان دکتر کلابز در راستای این هدف طرح وفادارسازی مشتریان را به شما پیشنهاد می کند.

باشگاه مشتریان شیرینی اشهدی

شیرینی فروشی اشهدی با راه اندازی باشگاه مشتریان شیرینی اشهدی و اعطای کارت اعتباری  (اشهدی کارت) به مشتریان وفادار خود، نهایت قدردانی خود را از آنها به عمل آورده و خواستار حضور بیش از پیش مشتریان می باشد.

 

باشگاه مشتریان شیرینی

باشگاه مشتریان شیرینی

عضویت در باشگاه مشتریان اشهدی

مشتریان می توانند با عضویت در باشگاه مشتریان شیرینی اشهدی، به ازای هر بار مراجعه، بسته به میزان خرید خود اعتبار رایگان دریافت کرده و با رسیدن اعتبارهای ذخیره شده در کارت اعتباری باشگاه مشتریان، به صورت رایگان خرید انجام دهند.

  drclubs

  دکتر کلابز می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی سرویسهای وفاداری (باشگاه مشتریان) و همراهی شما تا زمان دستیابی به اهدافتان در کسب و کار باشد، زیرا علاوه بر تجربه چندین سال در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف ،می توانیم تجارب و تخصص خود را با شما به اشتراک گذاشنه تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر از پیش باشید.

  آدرس

  گیلان-رشت-خیابان انقلاب-روبروی پاساژگهر-کوچه گنجه ای-ساختمان کسری-طبقه سوم
  تلفن

  • 021-71053161
  • 09120130161

  ایمیل

  • info@drclubs.ir
  • drclubs.ir@gmail.com