راه اندازی باشگاه مشتریان ورزشی

باشگاه مشتریان ورزشی

در این مقاله سعی به معرفی مزیتهای باشگاه مشتریان ورزشی ، باشگاهها، استخر ها و… شده است، در انتهای مطالب ارائه شده فایل صوتی مرتبط جهت ارائه دقیق تر و کاملتر باشگاه ورزشکان درج و قابل دریافت می باشد.

یکی از عمده مشکلات باشگاه های ورزشی در جذب ورزشکاران، حفظ و دریافت شهریه خواهد آنهاست، اختلاف بین جذب و حفظ مشتری دو مرحله میباشد که از مشتریان بعد از به اتمام رسیدن دوره خدمات تقاضای وصول شهریه می شود و در همین حین مشتری در پرسش ها و پاسخ ها دچار نوعی نگرانی و اظطراب خواهد شد.

راه حل ما علاوه بر حفط مشتریان میتوان به صورت کاملا مکانیزه و از طریق صدور کارت های باشگاه مشتریان برای عضویت مشتریان و علاوه بر کنترل تردد مراجعین اقدام به ارائه گزارش از میزان شارژ باقیمانده شهریه در کارت عضویتشان مراجعه کنند قرار داده شود، این راهکار,روشی خاصی برای مراجعین این مجموعه ها می باشد.

روش کار سیستم

پس از راه اندازی سیستم باشگاه مشتریان، و تجهیز کردن گیتهای ورودی مجموعه,اقدام به صدور کارت های الکترونیکی سیستم باشگاه مشتریان ویژه مراجعین خواهد شد، بدین ترتیب صندوق های مجموعه مورد نظر در ازای دریافت مبلغ شهریه ,اعتباری را در این کارت های الکترونیکی واریز میکند و مشتریان در هر بار که مجموعه ورزشی مراجعه میکنندو به واسطه ثبت نام آن ها در دستگاه های پوز نصب شده اقدام به صفر کردن جزئی از اعتبار می کنند.

در این مرحله تمامی اطلاعات ورود و خروج مشتریان در سیستم ثبت میشود و پس از گذشت یک زمانی گزارش اطلاعات مشتریان را میتوان به واسطه این سیستم بدست آورد و در صورت تمام شدن مانده اعتبار مشتری پیغامی برای او صادر خواهد شد.

در این سیستم باشگاه مشتریان علاوه بر مکانیزم هایی جهت کنترل تردد ورزشکاران امکان طراحی و اجرای سناریو های خاصی  با هدف ایجاد طرح های وفاداری مشتریان را امکان پذیر می نماید.

به عنوان مثال می توان در سیستم ,سناریویی را طراحی و ایحاد کرد که چنانچه مشتریان در بازه های زمانی سه ماهه اقدام به خرید ۴۰ نوبت از خدمات مجموعه نمایند، ۵ نوبت رایگان در کارت های الکترونیکی آن ها شارژ خواهد شد.که این ۵ نوبت بدون دریافت وجه و به صورت رایگان برای مشتری میباشد، یا طراحی مدلهای مشابه سناریو مطابق به کسب و کار شما که می توانید با اجرای فایل صوتی زیر جزئیات بیشتری از باشگاه ورزشکاران را بررسی نماید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *