سه نکته طلایی در سئو 2018

سه نکته طلایی در سئو 2018

سلام و وقت بخیر خدمت همه کاربران محترم سایت دکتر کلابز.در این ساعت میخواهیم بپردازیم به سه نکته طلایی در سئو 2018 که گوگل در این سال اعلام کرده است.پس با ما همراه باشید.

بهبود سرعت سایت برای افزایش رتبه

رضایت کاربر یکی از شاخص های مهم گوگل همیشه بوده و خواهد بود و هر سال به این نکته تاکید میکند.

سرعت وبسایتتان در افزایش رضایتمندی کاربران نقش بسازایی دارد و از طرفی امروزه اکثر بازدید کننده هایی که به وبسایت مراجعه میکنند از جانب موبایل های هوشمند هست بنابراین نقش سرعت سایت در موبایل با تاکید بیشتر در سال 2018 مورد توجه قرار گرفته و مطمعن باشید که اگر سرعت وبسایتتان را بالا ببرید و برای موبایل بهینه کنید رتبه خوبی را کسب خواهید کرد.

راه های زیادی برای افزایش سرعت وبسایت میباشد,به عنوان مثال اگر سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کنید حتما افزونه های اضافی را حذف کنید.فایل های اضافی java script و CSS را حذف کنید و…

 

از نام برند خود برای لینک دهی استفاده کنید

استراتژی مناسبی برای لینک بیلدینگ و توسعه برند خود داشته باشید.سعی کنید با استفاده از نام تجاری در شبکات اجتماعی و بک لینک هایتان نام تجاری خود را توسعه داده ! زمانی که نام برندتان گسترش پیدا کرد به خودی خود افراد محتواهایتان را به اشتراک میگذارند حتی بدون درخواست از شما.

 

استفاده از ویدئو

امروزه ویدئو ها نیروی محرکه قوی ای در بازاریابی دیجیتال هستند و همینطور ما به سرعت به نقطه ای نزدیک می شویم که در آن داشتن وب سایت و حضور رسانه های اجتماعی نیز ضروری است. این می تواند نقش مهمی در تلاش های SEO شما در دو روش متفاوت داشته باشد.

ویدئو ها کمک بسزایی به نگه داشتن بازدید کنندگان علاقه مند در سایت شما می کند.گوگل این موضوع را به عنوان نشانه ای از یک تجربه مثبت کاربر می بیند که تاثیر مثبتی بر رتبه بندی شما دارد.

نکته ای دیگر این است که با انتشار ویدئو در سایت یا شبکات اجتماعی فرصت این را خواهید داشت که کاربران ویدئو شما را بین دوستان خود به اشتراک بگذارند و این امر باعث گسترش برندتان خواهد شد.در واقع اینجا یک نوع بازاریابی ویروسی شکل خواهد گرفت که بسیار برایتان موثر خواهد بود.

نکاتی در انتشار ویدئو به شکل seo  :

  •  فیلم هایی از خدمات,محصولات و صنعت سایتتان برای مشتریان هدف خود منتشر کنید.
  • در فیلم هایتان از نشانی ادرس سایت منبع صحبت نمایید.
  • ادرس سایت مورد نظر خودتان در توضیحات نوشته وارد نمایید.

برای تکمیل موضوع به صورت خلاصه یک اینفوگرافیک هم برای شما کاربران عزیز تهیه کردیم که میتوانید مطالعه نمایید.

با تشکر

سه نکته طلایی در سئو 2018

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *