نکات کلیدی افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت

با سلام خدمت همه کاربران و همراهان همیشگی دکتر کلابز.در این ساعت برای شما نکاتی را در نظر گرفتیم که در هر کسب و کاری که هستید با رعایت این موارد میتوانید شاهد افزایش بازدید سایت خود شوید.در درجه اول باید صبر پیشه کنید و تمامی کار ها را انحام دهید تا به رتبه دلخواه خود در گوگل برسید.

اولین مورد میپردازیم به تمرکز کردن بر یک موضوع خاص.شما باید سایت خود را روی یک موضوع خاص متمرکز کنید تا به نتیجه دلخواهتان برسید.

افزایش بازدید سایت

نکته دوم : شما باید برای هر صفحه از سایتتان یک کلید واژه ای را در نظر بگیرید و بر روی همان کلید واژه کانونی متمرکز شوید.امروزه سایت های زیادی با مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی شده و اگر شما هم جز همان دسته از این افراد هستید افزونه seo yoast را حتما نصب کنید و در هنگام تولید محتوا یک کلید واژه کانونی انتخاب کنید و محتوای خود را بر اساس همان کلید واژه بهینه کنید.

نکته سوم در مورد لینک های داخل صفحاتتون هست و شما باید یک ارتباط منطقی بین صفحاتتون برقرار کنید و محتواهای قدیمی خودتان را بهینه کنید.

نکته چهارم که خیلی مهمه این است که بسیاری از وبسمتران بر این باور هستند که هیچگونه لینک خارجی نباید در سایت وجود داشته باشد و اگر لینک خارجی نداشته باشیم رتبه بهتری داریم.تا حدودی میتوان این گفته ها را قبول کرد ولی شما عزیزان برای کسب رتبه بهتر باید یک نکته ای را در نظر بگیرید و آن این است که اگر در زمینه طراحی سایت,تکنولوژی و … فعالیت دارید در یکی از تولید محتواهای خود به یک سایت مرجع خارجی در زمینه کاریتان لینک بدهید و گوگل را از فعالیت سایتتان در آن زمینه خاص مطلع نمایید.

نکته پنجم: برای تولید محتواهایی که انحام میدهید در شبکات اجتماعی و سایت ها لینک بگیرید و هیچوقت دست از این کار نکشید چون رتبه شما بهتر و بهتر خواهد شد.

افزایش بازدید سایت

نکته اخر برای شما دوست عزیز این است که اگر صاحب کسب و کار هستید تیمی را برای فعالیت در شبکات اجتماعی و انجمن ها اختصاص دهید تا به صورت مستمر در آن ها فعالیت داشته باشند.

امیدوارم این نکات را رعایت کنید تا بتوانید بازدید سایت خود را افزایش دهید و رتبه بهتری نسبت به رقیب هایتان بگیرید.

نظرات خودتان در همین پست با ما در میان بگذارید و اگر قصد اشتراک مطلب را داشتید لطفا منبع را ذکر نمایید.

با تشکر – آقاجانی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *