سئو – تعریف سئو – سئو سایت – آموزش کامل سئو

سئو مخفف Search Engine Optimization میباشد و مفهوم seo بهینه کردن یک وبسایت برای موتور های جستجوگر میباشد.یکی دیگر از تعریف سئو مجموعه از استراتژی هایی است که روی یک سایت اعمال میشود تا در موتور جستجوگر رتبه خوبی بگیرد و در نتایج جستجو در صفحات اول باشد.

الگوریتم موتور جستجو گر گوگل همیشه در حال تغیرات میباشد و هر بار روش های خاصی را برای رتبه بندی سایت ها استفاده میکند.متخصصین سئو همیشه باید ضمن تجربیات قبلی خود از اطلاعات دقیق بروزرسانی های گوگل با خبر باشند تا بهترین روش ها برای بهینه سازی سایت استفاده کنند.

 

سئو

هدف سئو

براستی هدف سئو چیست؟چرا همه وبمسترا به دنبال سئو سایت خود هستند؟! seo در یک جمله یعنی افزایش رتبه سایت در موتور جستجو. حال این رتبه بالا چه مزیتی دارد؟ رتبه بالا در موتور جستجوگر یعنی افزایش بازدید و افزایش کاربر در سایت که نهایتا همه ی این ها منجر به افزایش درآمد بسیار بالای سایت خواهد بود.

خب بریم سراغ چند تا از جواب سوالاتی که برای کاربرانی که در قسمت سئو میخواهند فعالیت کنند

روش های مختلفی برای سئو بکار برده میشود.این روش ها در کدامین قسمت سایت پیاده میشود؟!

سئو بیرون صفحه (off page seo)

همانطور که از اسم تیتر مشخص هست,مربوط میشود به بیرون از صفحه سایت.یعنی روش هایی که با انجام دادنشان در خارج از سایت باعث افزایش رتبه سایت میشود به عنوان مثال یک مورد : بک لینک (back link).این نکته را توجه فرمایید که برای گرفتن بک لینک باید دقت کنید و از بک لینک های با کیفیت برای سایت خودتان استفاده کنید.متخصصین ما در این راه میتوانند شما را راهنمایی کنند.

سئو درون صفحه (on page seo)

این مورد بر خلاف مورد قبل مربوط میشود به بهینه سازی در درون سایت.اعمالی که در درون سایت انجام میشود شامل بهینه سازی محتوا,تصاویر,کد های قالب,پیوند ها و … که در بهینه سازی درون صفحه انجام میگیرد.این مورد تاثیر خیلی زیادی در رتبه بندی گوگل دارد.پس باید با دقت بسیار زیادی نسبت به تغیرات اقدام کرد.

 

نتیجه گیری : 

بخش درون صفحه و بیرون صفحه مانند زنجیری هستند که بهم وصل شده اند و باید طبق اصول هر کدام از موردها را رعایت کرد تا به نتیجه دلخواه رسید.

سئو

سئو کلاه سفید

تا حالا گوشتان به واژه سئو کلاه سفید(White Hat) خورده؟ کلاه سفید به مجموعه از روش های کاملا استاندارد و طبیعی گفته میشه که رتبه بندی سایت به صورت طبیعی افزایش میدهد.یعنی بدون فریب دادن موتور جستجو گر رتبه سایت افزایش پیدا میکند و مداوم خواهد بود.در مقابل سئو کلاه سیاه را خدمتتان خواهم گفت.همراه باشید…

سئو

سئو کلاه سیاه

در مقابل کلاه سفید که به صورت طبیعی طبق قانون الگوریتم رتبه و بازدید سایت افزایش پیدا میکرد ,کلاه سیاه میباشد که با استفاده از روش های فریب دهنده مثل خرید بسیاری بک لینک سعی بر افزایش بازدید سایت دارد.در این روش شاید گاها به صورت ناگهانی باعث افزایش بازدید سایت شود ولی پایدار نخواهد بود و ممکن است از فهرست پایگاه داده حذف شوید.

سئو

آموزش کامل سئو

هر وبمستری قصد این را دارد که سایت خود را برای موتور جستجو بهینه کند.بنده در قسمت محصولات سایت,کتابی رو نوشتم که برای شروع میتواند کمک بسزایی به شما کاربر محترم کند.برای دانلود کتاب سئو به بخش محصولات رایگان مراجعه کنید.

 

پیشنهاد دکتر کلابز به شما

برای موفق شدن در کسب و کار خود همیشه باید فردی متخصص در زمینه کاریتان همراهیتان کند…

 

سئو سایت

 

در تیم سئو دکتر کلابز چه اتفاقی می افتد؟

در خدمات سئو تیم دکتر کلابز,اگر میخواهید فردی متخصص در کنار سایت شما,همراهتان باشد,ما ابتدا سایت شما و رقیبان شما را طی چند روز به طور کامل آنالیز خواهیم کرد و یک جلسه چند ساعته در طول هفته به صورت آنلاین و یا حضوری به صورت مستقیم با شما خواهیم داشت و راه کارهایی برای برطرف کردن مشکلات به شما خواهیم گفت.

و یا میتوانید سایت خود را از صفر تا صد برای افزایش رتبه و ترافیک خود میان رقیب هایتان به ما بسپارید تا اینکار را تیم ما برای شما انجام دهد…

همچنین فرمی در زیر وجود دارد که میتوانید برای سفارش بهینه سازی سایت خود از آن استفاده کنید و یا اگر سوالی دارید میتوانید از طریق شماره های درج شده در سایت با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

با احترام,حسین آقاجانی