باشگاه مشتریان پیامکی

پس از سالها فعالیت در حوزه ارائه سرویس های وفاداری و باشگاه مشتریان مبتنی بر تجهیزات الکترونیکی دکتر کلابز سعی نموده است تا از طریق ارائه زیرساخت هایی متناسب با کسب و کارهای مختلف، برنامه های باشگاه مشتریان را در سطوح متنوع ارائه نماید.

باشگاه مشتریان پیامکی ، شامل یک عدد دستگاه پوز مخصوص، پنل باشگاه مشتریان و سامانه هوشمند پیامکی خدماتی است که در آن مشتریان پس از عضویت بدون نیاز به دریافت کارتهای هوشمند صرفاً از طریق شماره های موبایل خود عضویت در باشگاه مشتریان کسب و کار مورد نظر را پذیرفته و از این طریق از مزیتهای باشگاه مشتریان بهره مند می شوند.

در این سرویس باشگاه مشتریان، دکتر کلابز با حذف هزینه های کارت های الکترونیکی، صرفاً از طریق unicode اختصاصی ایجاد شده توسط دستگاه پوز برای هر مشتری اقدام به عضویت آنها در سامانه باشگاه مشتریان، ثبت خرید، تحلیل، اطلاع رسانی و مواردی از این دست برای مشتریان عضو در باشگاه نماید.

باشگاه مشتریان پیامکی

  دکتر کلابز می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی سرویسهای وفاداری (باشگاه مشتریان) و همراهی شما تا زمان دستیابی به اهدافتان در کسب و کار باشد، زیرا علاوه بر تجربه چندین سال در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف ،می توانیم تجارب و تخصص خود را با شما به اشتراک گذاشنه تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر از پیش باشید.

  آدرس 1

  گیلان-رشت-خیابان انقلاب-روبروی پاساژگهر-کوچه گنجه ای-ساختمان کسری-طبقه سوم

  آدرس 2

  تهران – فلکه دوم صادقیه – برج گلدیس-طبقه 7 – واحد 721

  تلفن

  • 021-71053161
  • 09120130161

  ایمیل

  • drclubs.ir@gmail.com
  سبد خرید