درباره دکتر کلابز

با درک نیاز بازار,برآن شدیم که مرجعی با هدف اطلاع رسانی و معرفی تکنولوژیهای روز در حوزه تخصصی وفاداری مشتریان (باشگاه مشتریان) را طراحی کنیم.

دکتر کلابز ارائه دهنده برنامه های وفاداری (باشگاه مشتریان) اعم از زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری، مشاوره در سطح کشور می باشد، در دکتر کلابز سعی می شود با بررسی و آنالیز الگوههای موفق پروژههای باشگاه مشتریان به کسب و کارهای بهره بردار این سرویس بهترین پیشنهادات جهت راه اندازی برنامه های وفاداری ارائه گردد.
دانش فنی، تجربه، تیم متخصص، ارائه پشتیبانی مناسب، نمونه های اجرا شده موفق و بهره مندی از مدرنترین متدها، مزیتهای رقابتی دکتر کلابز می باشد.

از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۸ چه گذشت ؟

۱۳۸۶-۸۹

بعد از چندین تجربه سخت مجددا شروع به تیم سازی کردیم و وارد بازار شدیم.

۱۳۹۰-۹۳

تا سال ۱۳۹۰ چندین پروژه موفق را اجرا کردیم و در سال ۱۳۹۱ تیممان را توسعه دادیم و همکاران فنی بیشتری وارد تیم شدند و در نهایت در سال ۱۳۹۳ هدفمنتر از قبل خدمات دهی کردیم و هر روزه شاهد افزایش تعداد مشتریانمان بودیم.

۱۳۹۵-۹۷

در سال ۹۵ با توجه به بازار محصولات بیشتری را وارد سبد خدمات خود کردیم و در سال آتی تصمیم به توسعه بازار در سطح کشور را گرفتیم و اقدام به تاسیس باشگاه مدیران برتر را در سال ۹۷ گرفتیم

۱۳۹۸

تا به این سال شاهد افزایش اعضای خانواده دکتر کلابز و افزایش رضایت و فروش مشتریانمان در سطح کشور هستیم

هدف و چشم انداز دکتر کلابز

 • تاسیس ۵۰۰۰ باشگاه و تبدیل شدن به یکی از خدمات دهندگان تخصصی در حوزه مشتری مداری تا سال ۱۴۰۰

 

 • سال ۱۴۱۰ تصمیم به راه اندازی هلدینگ بزرگ بین المللی را خواهیم داشت

  دکتر کلابز می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی سرویسهای وفاداری (باشگاه مشتریان) و همراهی شما تا زمان دستیابی به اهدافتان در کسب و کار باشد، زیرا علاوه بر تجربه چندین سال در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف ،می توانیم تجارب و تخصص خود را با شما به اشتراک گذاشنه تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر از پیش باشید.

  آدرس 1

  گیلان-رشت-خیابان انقلاب-روبروی پاساژگهر-کوچه گنجه ای-ساختمان کسری-طبقه سوم

  آدرس 2

  تهران – فلکه دوم صادقیه – برج گلدیس-طبقه 7 – واحد 721

  تلفن

  • 021-71053161
  • 09120130161

  ایمیل

  • drclubs.ir@gmail.com
  سبد خرید