راه اندازی باشگاه رانندگان برزان سرویس خودرو

باشگاه رانندگان برزان سرویس خودرو راه اندازی شد

باشگاه رانندگان برزان بعنوان اولین مرکز سرویس خودرو (تعمیرات و تعویض روغن مدرن) خودرویی در استان گیلان با هدف ارائه خدمات خودرویی به شرکتهای دارای ناوگان حمل نقل می باشد،در برزان سرویس خودرو باشگاه رانندگان با هدف صدور کارتهای اعتباری و ارائه کارتهای باشگاه مشتریان به رانندگان خودوروهای شخصی و غیر شخصی راه اندازی شد است.

باشگاه رانندگان برزان سرویس خودرو بعنوان اولین سیستم باشگاهی ویژه رانندگان خودروهای سبک و سنگین می باشد که رانندگان پس از عضویت در این باشگاه از خدمات اعتباری خرید، اعتبارهای هدیه در ازای مراجعات مستمر، استفاده از خدمات رفاهی تعریف شده و مورد نیاز رانندگان بهره مند می گردند.

جهت عضویت در باشگاه مشتریان این مجموعه خودرویی می توانید به آدرس : رشت، جاده تهران، نرسیده به چهارراه کانال، جنب نمایندگی زامیاد مراجعه فرمایید.

  drclubs

  دکتر کلابز می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی سرویسهای وفاداری (باشگاه مشتریان) و همراهی شما تا زمان دستیابی به اهدافتان در کسب و کار باشد، زیرا علاوه بر تجربه چندین سال در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف ،می توانیم تجارب و تخصص خود را با شما به اشتراک گذاشنه تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر از پیش باشید.

  آدرس

  گیلان-رشت-خیابان انقلاب-روبروی پاساژگهر-کوچه گنجه ای-ساختمان کسری-طبقه سوم
  تلفن

  • 021-71053161
  • 09120130161

  ایمیل

  • drclubs.ir@gmail.com
  سبد خرید