باشگاه سهامداران تعاونی عدالت رشت راه اندازی شد

تاسیس باشگاه سهامدارن تعاونی سهام عدالت استان گیلان مبتنی بر زیرساختهای بانکی، کارتهای بانکی و دستگاههای پوز بانکی، یکی دیگر از پروژه های دکترکلابز است . در راه اندازی باشگاه سهامدارن تعاونی سهام عدالت استان گیلان دکتر کلابز بعنوان مشاور حضور داشته است.

بانکها، psp ها و شرکتهای پرداخت الکترونیک به دلیل در اختیار داشتن سوئیچ های بانکی امکان طراحی و پیاده سازی شبکه های خرید، تخفیف و باشگاه مشتریان را مبتنی بر زیرساختهای بانکی داشته و می توانند این امکان را برای شرکتهای متقاضی فراهم نمایند.

اما چند نکته مهم در هنگام بهره مندی از این زیرساختها وجود داشته که پیشنهاد می دهیم قبل از بهره مندی از زیرساختهای بانکی در مباحث باشگاه مشتریان و شبکه های تخفیف آنها را با جزئیات کامل بررسی نماید.

 1. سعی کنید نحوه تعامل و بهره مندی از زیرساخت با مجموعه های ارائه دهنده سرویس را به انحصار خود و در صورت امکان در قالب خرید زیرساخت  شرایط مشخص تعریف نماید.
 2. بانکها و psp ها بدلیل تعداتی که از سهم تراکنش در هر دستگاه کارتخوان برای سازمان خود دارند، پس از نصب دستگاههای پوز و توسعه شبکه از طریق پروژهها به شدت در حال ارزیابی وضعیت تراکنشها می باشند و چنانچه نتوانید حدنصاب تراکنشها را برای آنها ایجاد کنید قطعاً دچار مشکلاتی خواهید شد، سعی کنید این موارد و سرانه تراکنش را به توافق قطعی رسانیده و این تعهدات را به کسب و کارهای عضو در شبکه خود منتقل کنید.
 3. در خصوص معماری شبکه خود به دقت موراد را نوشته و ارزیابی کنید، اهداف شش ماهه، یکساله و بلند مدت تر ترسیم کنید و سعی کنید نوع قرارداد شما با شرکت دریافت کننده سرویس شباهتی با تعهدات و اهداف واقعیتان داشته باشد.
 4. از آپدیتها و توسعه ها یا تعدیلهایی که در آینده احتمال می رود شرکت ارائه دهنده سرویس برای شما ایجاد باشید و مسیر پروژه خود را در مسیر توسعه یا تعدیل قرارداد دهید تا کمترین آسیب برای شما ایجاد شود.

و سعی کنید در حد امکان پروژه خود را بر محور و دانش بومی شرکت ها و مجموعه هایی که پروژههایی با نمونه های موفق و پایدار بیشتری دارند نهادینه ساخته و این موارد را با دقت قبل ارزیابی کنید.

باشگاه سهامداران تعاونی عدالت رشت راه اندازی شد

  drclubs

  دکتر کلابز می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی سرویسهای وفاداری (باشگاه مشتریان) و همراهی شما تا زمان دستیابی به اهدافتان در کسب و کار باشد، زیرا علاوه بر تجربه چندین سال در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف ،می توانیم تجارب و تخصص خود را با شما به اشتراک گذاشنه تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر از پیش باشید.

  آدرس

  گیلان-رشت-خیابان انقلاب-روبروی پاساژگهر-کوچه گنجه ای-ساختمان کسری-طبقه سوم
  تلفن

  • 021-71053161
  • 09120130161

  ایمیل

  • drclubs.ir@gmail.com
  سبد خرید