باشگاه مشتریان فروشگاه فلامینگو(فلامینگو کارت)

باشگاه مشتریان فروشگاه فلامینگو خمام به زیرساخت باشگاه مشتریان دکتر کلابز تجهیز شد. سناریو باشگاه مشتریان فروشگاه فلامینگو طی کارشناسی و آنالیز اطلاعات خرید مشتریان فعلی فروشگاه طراحی به واسطه به کارگیری شیوه ایی خاص که می تواند منجر به افزایش فروش و وفادارسازی هر چه بیشتر مشتریان گردد، فعال شده است.هایپرمارکتها با توجه به تنوع بالای کالا و تعدد بالای فروشگاههای مشابه می توانند با فعالسازی زیرساخت باشگاه مشتریان اقدام به جذب مشتری وفادار و توسعه فروش با کمترین هزینه ممکن نسبت به روشهای دیگر تبلیغاتی و بازاریابی نمایند.

CPOS، کارتهای الکترونیکی غیر تماسی، سامانه جامع باشگاه مشتریان و کارتهای اعتباری بخشی از زیرساختهای باشگاه مشتریان می باشد که در مراکز طرف قراداد پیاده سازی می گردد، مهترین بخش خدمات کانون، خدمات مشاوره ایی، طراحی بیزینس مدلهای متفاوت مبتنی بر باشگاه مشتریان و با هدف وفادارسازی مشتری، طراحی روشهای متنوع بازاریابی و مسیرهای جدید فروش در کسب و کارها می باشد.

باشگاه مشتریان فروشگاه فلامینگو خمام بعنوان اولین باشگاه مشتریان فعال شده در در حوزه خدمات هایپر مارکتی می باشد که با استقبال بسیار ویژه از طرف اعضا باشگاه (مشتریان) روبرو شده است.

  drclubs

  دکتر کلابز می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی سرویسهای وفاداری (باشگاه مشتریان) و همراهی شما تا زمان دستیابی به اهدافتان در کسب و کار باشد، زیرا علاوه بر تجربه چندین سال در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف ،می توانیم تجارب و تخصص خود را با شما به اشتراک گذاشنه تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر از پیش باشید.

  آدرس

  گیلان-رشت-خیابان انقلاب-روبروی پاساژگهر-کوچه گنجه ای-ساختمان کسری-طبقه سوم
  تلفن

  • 021-71053161
  • 09120130161

  ایمیل

  • drclubs.ir@gmail.com
  سبد خرید