باشگاه مشتریان فروشگاه نگین راه اندازی شد

شعب فروشگاه لوازم آرایشی نگین به باشگاه مشتریان دکتر کلابز تجهیز شد، فروشگاه نگین  که ارائه دهنده انواع لوازم آرایشی و بهداشتی  معتبر می باشد به سناریو باشگاه مشتریان متعامل به زیرساخت مورد نظر مجهز و مشتریان طی مراجعه به فروشگاههای نگین می توانند پس از دریافت کارتهای اعتباری خرید (کارتهای الکترونیکی باشگاه مشتریان نگین)  از مزایای خرید در این فروشگاها بهره مند گردند.

سناریوی باشگاه مشتریان متعامل سناریویی می باشد که فروشگاههای دارای چند شعبه یا مجتمع های تجاری می توانند جهت تعامل و تبادل مشتریان در بین فروشگاههای فعال در مجتمع تجاری یا دیگر شعب از مزایای آن بهره مند گردند.

در این روش پس از تدوین سناریو باشگاه مشتریان، مشتری پس از خرید در یکی از شعب یا واحدهای تجاری، اعتبار دریافتی خود را می تواند در دیگر فروشگاهها یا شعب مورد استفاده قرار دهد.

امکان تبادل امتیاز، اعتبار، تخفیف در این روش از سناریو نویسی در باشگاه مشتریان دکتر کلابز، جهت مدیریت هر چه بیشتر مدیران مجموعه تعریف شده و قابل دسترس قرار گرفته است.

چنانچه علاقه مند به راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کار خود هستید، به قسمت تماس با ما سایت مراجعه کرده و از طریق شماره های درج شده ، با ما تماس بگیرید و یا فرمی که در این بخش قرار دارد را پر کنید.

  دکتر کلابز می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی سرویسهای وفاداری (باشگاه مشتریان) و همراهی شما تا زمان دستیابی به اهدافتان در کسب و کار باشد، زیرا علاوه بر تجربه چندین سال در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف ،می توانیم تجارب و تخصص خود را با شما به اشتراک گذاشنه تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر از پیش باشید.

  آدرس 1

  گیلان-رشت-خیابان انقلاب-روبروی پاساژگهر-کوچه گنجه ای-ساختمان کسری-طبقه سوم

  آدرس 2

  تهران – فلکه دوم صادقیه – برج گلدیس-طبقه 7 – واحد 721

  تلفن

  • 021-71053161
  • 09120130161

  ایمیل

  • drclubs.ir@gmail.com
  سبد خرید