باشگاه مشتریان لوازم طبی و پزشکی مبرا

باشگاه مشتریان فروشگاه لوازم طبی و پزشکی مبرا راه اندازی شد

باشگاه مشتریان فروشگاه لوازم طبی و پزشکی مبرا راه اندازی شده است . تجهیز فروشگاه لوازم طبی مبرا به دستگاه CPOS، ارائه خدمات اعتباری به سازمانهای بهره مند زیرساخت کارتهای اعتباری دکتر کلابز یکی از مزیتهای این تجهیزات می باشد.

زیرساخت کارتهای اعتباری دکتر کلابز ویژه سازمانها و شرکتهایی می باشد که در راستای ارائه و توسعه خدمات رفاهی نیازمند بهره برداری از روشهای پرداخت الکترونیک و جایگزینی آن با روشهای سنتی(حواله و…) می باشند.

پس از فعالسازی زیرساخت کارتهای اعتباری در سازمانها، تمامی اعضای سازمانی به کارتهای الکترونیکی تجهیز و در ازای فعالسازی دامنه کاربری سازمانی تمامی اعضای در هنگام خرید از مراکز طرف قرارداد بدون نیاز به روشهای سنتی و دریافت حواله می توانند خریدهای خود را انجام دهند.

  drclubs

  دکتر کلابز می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی سرویسهای وفاداری (باشگاه مشتریان) و همراهی شما تا زمان دستیابی به اهدافتان در کسب و کار باشد، زیرا علاوه بر تجربه چندین سال در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف ،می توانیم تجارب و تخصص خود را با شما به اشتراک گذاشنه تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر از پیش باشید.

  آدرس

  گیلان-رشت-خیابان انقلاب-روبروی پاساژگهر-کوچه گنجه ای-ساختمان کسری-طبقه سوم
  تلفن

  • 021-71053161
  • 09120130161

  ایمیل

  • drclubs.ir@gmail.com
  سبد خرید