باشگاه مشتریان موبایل خوب راه اندازی شد

باشگاه مشتریان فروشگاه موبایل خوب به زیرساخت باشگاه مشتریان دکتر کلابز تجهیز شد. موبایل خوب، پیشرو در تعمیرات حرفه ای و تخصصی موبایل  است که طی سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان را درجهت تعمیر انواع برند های موبایل جلب کند . محوریت و شعار اصلی موبایل خوب مشتری مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی می باشد . دراین راستا از برترین متخصصین و پیشرفته ترین  تجهیزات بهره گرفته است.رضایت مشتریان مهم ترین دلیل استقبال آنان از موبایل خوب بوده و نشان از اعتماد آن ها به این مرکز دارد.

سناریو راه اندازی باشگاه مشتریان فروشگاه موبایل خوب طی کارشناسی و آنالیز اطلاعات خرید مشتریان فعلی فروشگاه طراحی به واسطه به کارگیری شیوه ایی خاص که می تواند منجر به افزایش فروش و وفادارسازی هر چه بیشتر مشتریان گردد، فعال شده است.

CPOS، کارتهای الکترونیکی غیر تماسی، سامانه جامع باشگاه مشتریان و کارتهای اعتباری بخشی از زیرساختهای باشگاه مشتریان می باشد که در مراکز طرف قراداد پیاده سازی می گردد، مهترین بخش خدمات کانون، خدمات مشاوره ایی، طراحی بیزینس مدلهای متفاوت مبتنی بر باشگاه مشتریان و با هدف وفادارسازی مشتری، طراحی روشهای متنوع بازاریابی و مسیرهای جدید فروش در کسب و کارها می باشد.

  دکتر کلابز می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی سرویسهای وفاداری (باشگاه مشتریان) و همراهی شما تا زمان دستیابی به اهدافتان در کسب و کار باشد، زیرا علاوه بر تجربه چندین سال در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف ،می توانیم تجارب و تخصص خود را با شما به اشتراک گذاشنه تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر از پیش باشید.

  آدرس 1

  گیلان-رشت-خیابان انقلاب-روبروی پاساژگهر-کوچه گنجه ای-ساختمان کسری-طبقه سوم

  آدرس 2

  تهران – فلکه دوم صادقیه – برج گلدیس-طبقه 7 – واحد 721

  تلفن

  • 021-71053161
  • 09120130161

  ایمیل

  • drclubs.ir@gmail.com
  سبد خرید