تدبیر کارت اعتباری

تدبیر کارت ( شرکت تدبیر سبز ) به عنوان یکی از شرکتهای فعال و ارائه دهنده خدمات رفاهی و اعتباری به سازمانهای، ارگانها و… در شمال کشور می باشد، زیرساخت کارتهای اعتباری فعال شده در این شرکت توان ارائه خدمات رفاهی، اعتباری مستمر را به نفع اعضای طرف قرارداد توسعه داده است.

سیستم کارتهای اعتباری فعال شده شرکت تدبیر سبز علاوه بر تجهیز تمامی اعضای تحت پوشش آن به کارتهای اعتباری، فروشگاههای طرف قراداد و تابعه شرکت را وارد مکانیز کاملاً الکترونیکی خدمات اعتباری نموده است، بدین ترتیب که هر فروشگاه طرف قرارداد شرکت به دستگاه کارتخوانCPOS مجهز شده و تمامی اطلاعات تراکشنهای خریداران اعتباری کالاهای خود را از این طریق مورد پیگیری، مشاهده و وصول قرار می دهد.

تدبیر کارت اعتباری یا کارتهای اعتباری تدبیر سبز پروژه ای است که زیرساخت آن توسط دکتر کلابز برای شرکت تدبیر سبز طراحی و پیاده سازی گردیده است.

  drclubs

  دکتر کلابز می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی سرویسهای وفاداری (باشگاه مشتریان) و همراهی شما تا زمان دستیابی به اهدافتان در کسب و کار باشد، زیرا علاوه بر تجربه چندین سال در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف ،می توانیم تجارب و تخصص خود را با شما به اشتراک گذاشنه تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر از پیش باشید.

  آدرس

  گیلان-رشت-خیابان انقلاب-روبروی پاساژگهر-کوچه گنجه ای-ساختمان کسری-طبقه سوم
  تلفن

  • 021-71053161
  • 09120130161

  ایمیل

  • drclubs.ir@gmail.com
  سبد خرید