راه اندازی باشگاه مشتریان فروشگاه لگو

راه اندازی باشگاه مشتریان فروشگاه اسباب بازی لگو

بارها پیش آمده مشتریان از کیفیت یک محصول یا برند خاص راضی بوده و وفاداری خود را نسبت به آن  برند ثابت نموده اند حال اینکه صاحبین کسب و کار در جواب این وفاداری چه چیزی میتوانند به مشتریان عرضه کنند تا به نوعی از آنها قدردانی کرده باشند؟ باشگاه مشتریان دکتر کلابز در راستای این هدف طرح وفادارسازی مشتریان را به شما پیشنهاد می کند.

باشگاه مشتریان لگوشاپ

فروشگاه لگو با راه اندازی باشگاه مشتریان خود و اعطای کارت اعتباری به مشتریان وفادار خود، نهایت قدردانی خود را از آنها به عمل آورده و خواستار حضور بیش از پیش مشتریان می باشد.

عضویت در باشگاه مشتریان لگو

سناریو به کار رفته در فروشگاه لگو یک سناریوی امتیازی است که به صورت فصلی یا سالیانه قابل تغییر می باشد مشتریان با مراجعه به فروشگاه لگو کارت عضویت خود را دریافت کرده و به عنوانی عضوی از باشگاه مشتریان تمامی اطلاعات آنها در پنل باشگاه ذخیره می شود سپس با هربار مراجعه بر اساس سناریوی تنظیم شده در پنل درصدی از خرید خود را به عنوان اعتبار هدیه دریافت می کنند که این درصد در کارت آنها ذخیره می شود.

  دکتر کلابز می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی سرویسهای وفاداری (باشگاه مشتریان) و همراهی شما تا زمان دستیابی به اهدافتان در کسب و کار باشد، زیرا علاوه بر تجربه چندین سال در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف ،می توانیم تجارب و تخصص خود را با شما به اشتراک گذاشنه تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر از پیش باشید.

  آدرس 1

  گیلان-رشت-خیابان انقلاب-روبروی پاساژگهر-کوچه گنجه ای-ساختمان کسری-طبقه سوم

  آدرس 2

  تهران – فلکه دوم صادقیه – برج گلدیس-طبقه 7 – واحد 721

  تلفن

  • 021-71053161
  • 09120130161

  ایمیل

  • drclubs.ir@gmail.com
  سبد خرید