پاسخ برخی از سوالات متداول شما عزیزان را میتوانید در زیر بیابید

 1. ۱
  خدمات دکتر کلابز چیست؟

  دکتر کلابز متشکل از تیم هایی در زمینه های راه اندازی باشگاه مشتریان,سئو و بهینه سازی سایت,طراحی سایت,تولید اپلیکیشن,موشن گرافی و بازاریابی اینترنتی میباشد

 2. ۲
  چطور می تونم برای فروشگاه خودم باشگاه مشتریان راه اندازی کنم؟

  برای راه اندازی باشگاه مشتریان کافیست ابتدا یکی از سرویسهای ما را انتخاب کنید، برای انتخاب سرویس مورد نیاز با مشاورین دکتر کلابز تماس حاصل کنید، پس از انتخاب سرویس مورد نظر، و صدور فاکتور از طرف واحد مالی دکتر کلابز، سرویس مورد نظر برای شما فعال و امکان بهره برداری آن برای فروشگاه شما میسر می گردد.

 3. ۳
  آیا باشگاه مشتریان دکتر کلابز امکان صدور کارت اختصاصی باشگاه را به من می دهد؟

  بله، شما پس از انتخاب سرویس خود، اطلاعات اولیه جهت طراحی کارت باشگاه مشتریان را به کارشناسان دکتر کلابز ارسال و طراحی اختصاصی کارت باشگاه مشتریان شما بصورت رایگان صورت خواهد پذیرفت.

 4. ۴
  سیستم باشگاه مشتریان دکتر کلابز، چه مزیتی برای کسب و کار من ایجاد می کند؟

  از آنجایی که باشگاه مشتریان برای کسب و کار شما یک امکان حیاتی می باشد، پس از راه اندازی باشگاه مشتریان شما امکان شناسایی دقیق، مشتریان وفادار، مشتریان از دست رفته، مشتریان بی خیال با امکان طراحی انواع سناریوهای تشویقی، امتیازی و تخیفی را از طریق دستگاه باشگاه مشتریان و در کارتهای مشتریان خود خواهید داشت، اطلاعات بیشتر در خصوص مزیتهای راه اندازی باشگاه مشتریان را می توانید در بخش مقالات سایت یا نمونه های اجرا شده مطالعه کنید.

 5. ۵
  من از بندرعباس هستم، آیا برای راه اندازی باشگاه مشتریان می بایست به شرکت شما مراجعه کنم، یا امکان خرید و سفارش آنلاین وجود دارد؟

  دوست عزیز، از آنجایی که خدمات باشگاه مشتریان ما در بستر آنلاین ارائه می گردد، لذا برای دریافت خدمات نیازی به مراجعه حضوری و مذاکره حضوری نمی باشد، شما می توانید درخواست خود را بصورت تلفنی یا تلگرام به ما ارسال و پس از واریز وجه سرویس باشگاه مشتریان خود را فعال کنید.

 6. ۶
  من برای راه اندازی باشگاه مشتریان نیاز به مشاوره بیشتری دارم، به چه طریق می توانم از مشاورههای دکتر کلابز بهره ببرم؟

  دوست عزیز، شما بصورت تلفنی، یا تلگرامی یا اسکایپ می توانید از مشاورههای لازم بهره مند گردید، جهت دریافت مشاوره می بایست ابتدا فرم مربوطه را تکمیل سپس کارشناسان ما جهت ارائه مشاروه با شما تماس حاصل خواهند نمود.

 7. ۷
  من یک شرکت تبلیغاتی دارم، میخواهم با دکتر کلاب در قالب نماینده یا همکار فعالیت کنم، روش همکاری به چه صورت است؟

  ما خوشحال میشویم که خانواده دکتر کلابز در سطح کشور گسترش یابد، به همین جهت مشتاقانه آماده همکاری شما هستیم، جهت دریافت اطلاعات نحوه همکاری با شماره مسئول بازرگانی دکتر کلابز تماس حاصل کنید.

مطرح کردن سوال جدید

  دکتر کلابز می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی سرویسهای وفاداری (باشگاه مشتریان) و همراهی شما تا زمان دستیابی به اهدافتان در کسب و کار باشد، زیرا علاوه بر تجربه چندین سال در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف ،می توانیم تجارب و تخصص خود را با شما به اشتراک گذاشنه تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر از پیش باشید.

  آدرس 1

  گیلان-رشت-خیابان انقلاب-روبروی پاساژگهر-کوچه گنجه ای-ساختمان کسری-طبقه سوم

  آدرس 2

  تهران – فلکه دوم صادقیه – برج گلدیس-طبقه 7 – واحد 721

  تلفن

  • 021-71053161
  • 09120130161

  ایمیل

  • drclubs.ir@gmail.com
  سبد خرید