چرا دکتر کلابز ؟ از حدود سال 1393 به دنیای تحلیل اطلاعات مشتریان، رفتار مشتری، تحقیق و توسعه برنامه های وفاداری مشتریان مبتنی بر زیرساختهای بانکی و غیر بانکی شدیم، حدود ۲ سال اول در حال آزمایش و خطا بودیم که چه روشی می تواند برنامه های وفاداری را در ایران و شهرهای مختلف به خوبی پوشش داده و بازخورد مناسبی ایجاد نماید، نکته مهم و قابل بررسی زیرساختهای مناسب با اهداف توسعه پروژه بودند…

پس از چندین پروژه اجرا شده به زیرساختهای فعلی که در این سایت با آنها آشنا شده اید، دست یافتیم، زیرساختهایی که کمترین هزینه و بیشتر پایداری با امکان توسعه را برای انواع کسب و کارها ایجاد می نماید.

خوشحال هستیم میزبان بیش از 1 میلیون مشتری  و حدود 800 کسب و کار در کشور هستیم و دکتر کلابز توانسته با ارائه زیرساختهای باشگاه مشتریان علاوه بر ایجاد ارزش های ویژه برای مشتریان در کسب و کارها، توسعه چشم گیری برای کسب و کارها بهره بردار دکتر کلابز ایجاد نماید.

ما در دکتر کلابز صرفاً توسعه دهنده برنامه های نرم افزاری نیستیم، بلکه تیمی متشکل از کارشناسان بازاریابی، فروش، بازرگانی، متخصصین تبلیغاتی و متخصص برنامه نویسی و آشنا به تکونولوژیهای روز دنیا می باشیم که با افتخار می توانیم بعنوان شرکای تجاری شما در بخش راه اندازی باشگاه مشتریان و ارائه برنامه های وفاداری همراه شما در مسیر توسعه کسب و کارتان باشیم.

تخصص فنی + تجربه اجرای بالا در حوزه ارائه خدمات مشاوره ایی تبلیغات، بازاریابی مبتنی بر خدمات باشگاه مشتریان، انتخابی متمایز است که دکتر کلابز سعی نموده تا آنها را در یک مجموعه متمرکز و به مشتریان خود ارائه نماید.