چرا دکتر کلابز ؟

چرا دکتر کلابز ؟ از حدود ۵ سال گذشته وارد دنیای تحلیل اطلاعات مشتریان، رفتار مشتری، تحقیق و توسعه برنامه های وفاداری مشتریان مبتنی بر زیرساختهای بانکی و غیر بانکی شدیم، حدود ۲ سال اول در حال آزمایش و خطا بودیم که چه روشی می تواند برنامه های وفاداری را در ایران و شهرهای مختلف به خوبی پوشش داده و بازخورد مناسبی ایجاد نماید، نکته مهم و قابل بررسی زیرساختهای مناسب با اهداف توسعه پروژه بودند…

پس از چندین پروژه اجرا شده به زیرساختهای فعلی که در این سایت با آنها آشنا شده ایددست یافتیم، زیرساختهایی که کمترین هزینه و بیشتر پایداری با امکان توسعه در هر نقطه ایی از کشور را برای کسب و کارها ایجاد می نماید.

پس از گذشت حدود ۵ سال بیش از ۸۰۰۰۰ کاربر و حدود ۴۰۰ کسب و کار از زیرساختهای دکتر کلابز در حال بهره برداری هستند، نمونه های موفق بسیاری که در سایت معرفی کرده ایم…

دکتر کلابز و تیم فنی آن صرفاً توسعه دهنده برنامه های نرم افزاری نیستند، تیمی متشکل از کارشناسان بازاریابی، فروش، بازرگانی، متخصصین تبلیغاتی و متخصص برنامه نویسی و آشنا به تکونولوژیهای روز دنیا که می توانیم بعنوان شرکای تجاری شما در بخش راه اندازی باشگاه مشتریان و ارائه برنامه های وفاداری همراهتا باشیم.

تخصص فنی + تجربه اجرای بالا در حوزه ارائه خدمات مشاوره ایی تبلیغات، بازاریابی مبتنی بر خدمات باشگاه مشتریان، انتخابی متمایز است که دکتر کلابز سعی نموده تا آنها را در یک مجموعه متمرکز و به مشتریان خود ارائه نماید.

  دکتر کلابز می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی سرویسهای وفاداری (باشگاه مشتریان) و همراهی شما تا زمان دستیابی به اهدافتان در کسب و کار باشد، زیرا علاوه بر تجربه چندین سال در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف ،می توانیم تجارب و تخصص خود را با شما به اشتراک گذاشنه تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر از پیش باشید.

  آدرس 1

  گیلان-رشت-خیابان انقلاب-روبروی پاساژگهر-کوچه گنجه ای-ساختمان کسری-طبقه سوم

  آدرس 2

  تهران – فلکه دوم صادقیه – برج گلدیس-طبقه 7 – واحد 721

  تلفن

  • 021-71053161
  • 09120130161

  ایمیل

  سبد خرید