جای شما در خانواده دکتر کلابز خالیست…

خیلی خوشحال هستیم که شما در حال پیوستن به خانواده بزرگ دکتر کلابز می باشید، ما پس از حدود 8 سال فعالیت تخصص در حوزه ارائه سرویسهای وفادارسازی مشتریان و موفقیت در اجرای بیش از 800 پروژه باشگاه مشتریان و عضویت حدود 1 میلیون نفر کاربر در باشگاههای مشتریان دکتر کلابز هم اکنون در حال توسعه شبکه همکاران، نمایندگان خود در سطح کشور می باشیم، در این بخش قصد داریم تمامی سئوالات، مزایا و ویژگی های همکاری با گروه آفتاب تابان و استارتاپهای تحت پوشش آن را با شما بررسی نمایم تا شاهد یک همکاری بلند مدت و موفقیت آمیز باشیم.

چرا دریافت نمایندگی از دکتر کلابز برای من مناسب است؟

شاید اولین بار که همکاران ما با شما ارتباط برقرار نمودند یا اینکه شما اطلاعیه های ما را برای همکاری مشاهده داشتید، این سئوال بعنوان اولین سئوال در ذهن شما شکل گرفته باشد، در اینجا قصد داریم به این سئوال پاسخ دهیم.

شرکت آفتاب تابان بعنوان یک شرکت خلاق و دانش بنیان، تحت پوشش پارک علم و فناوری در حال فعالیت می باشد، از آنجاییکه اعضای شرکت از افراد متخصص در حوزههای بازاریابی، نرم افزار، آموزش می باشند شما در طول همکاری با دکتر کلابز به دانش و تجربه تخصصی در حوزه ههای مختلف دست خواهید یافت، به عبارتی همکار با تیم دکتر کلابز علاوه بر مسیرهای درآمدی که برای شما به ارمغان خواهد آورد، شرایطی را برای شما فراهم خواهد داشت تا از این طریق بتوانید تجارب چندین ساله ما را در حوزه ارتباط با مشتریان و باشگاه مشتریان دریافت نمایید، اما دلایلی دیگر که می تواند همکاری با دکتر کلابز را برای شما جذابتر نماید.

آشنایی بیشتر با گروه آفتاب تابان

گروه شرکتهای آفتاب تابان متشکل از چندین استارتاپ می باشد که پروژههای و استارتاپهای شاخص آن موارد زیر می باشند :

1. باشگاههای مشتریان دکتر کلابز با بیش از 9 سال سابقه فعالیت

دکتر کلابز به صورت تخصصی در حوزه ارائه سرویسهای وفادارسازی مشتریان (باشگاه مشتریان فعالیت دارد) در طول 9 سال فعالیت موفق به جذب بیش از 800 کسب و کار و حدود1 میلیون کاربر شده است.

2.باشگاههای دانش آموزان پوشه با بیش از 4 سال سابقه فعالیت

پوشه بعنوان سرویس آنلاین و هوشمندسازی مدارس در حال فعالیت می باشد و بیش از 400 مرکز آموزشی و حدود 40 هزار دانش آموز را در حال سرویس دهی می باشد.

3.مرکز طراحی و توسعه فروشگاههای اینترنتی وب هابز با بیش از 2 سال سابقه فعالیت

وب هابز بعنوان یک استارتاپ در حوزه آنلاین سازی کسب و کارها، ارائه بستر هاستینگ، دیتاسنتر در حال فعالیت می باشد .

4.کارخانه تولید محتوا هماهنگ با بیش از 1 سال فعالیت

هماهنگ یک استودیو و کارخانه تولید محتوا ویژه کسب و کارهای فعال در سوشیال و آنلاین می باشد که به واسطه در اختیار داشتن تیم متخصص در حوزه تولید محتوا پروژههای موفقی را تا کنون به اجرا رسانیده است.

در حال حاضر دکتر کلابز در کدام استانها و شهرها دارای نمایندگی می باشد؟

برای اینکه با دیگر نمایندگان و همکاران دکتر کلابز در اقصی نقاط کشور آشنا شوید کافیست از طریق این لینک وارد نقشه شده و لیست همکاران ما را مشاهده نمایید.

شرایط همکاری با دکتر کلابز به چه شکل می باشد؟

معرف خدمات : در این روش، قرارداد مشخصی بین طرفین منعقد نشده و صرفاً همکاران ما از طریق معرفی مشتریان خود به دکتر کلابز پس از انعقاد قرارداد و فروش خدمات 10% از مبلغ هر قرارداد را از شرکت دریافت خواهند نمود.

پیش نیازهای معرف خدمات :

نماینده فروش : در این روش، قرارداد غیر انحصاری با همکاران منعقد می شود و همکار امکان فعالیت در یک یا چند پروژه دکتر کلابز را که مرتبط به رسته های مخلتف صنفی است به انجام رساند، بطور مثال : اگر شما در حوزه ارائه خدمات به رستورانها یا کافی شاپها در حال فعالیت می باشید، قرارداد نمایندگی برای شما می تواند یک قرارداد جذاب باشد، در این روش نمایندگان فروش 25% از محل فروش خدمات دکتر کلابز را از شرکت دریافت خواهند نمود.

پیش نیازهای نمایندگی فروش :

تجربه و مهارت در حوزه فروش، اشراف به یک یا چند گروه صنفی، علاقمند به بازاریابی، آموزش پذیر و تیم ورک.

کارگزار فروش : کارگزاران فروش دکتر کلابز، همکارانی هستند که بصورت انحصاری با گروه آفتاب تابان در حال فعالیت می باشند، از آنجاییکه گروه آفتاب تابان در حال حاضر چندین استارتاپ را در سطح کشور راه اندازی و در حال توسعه بازار می باشد، کارگزاران دکتر کلابز مجاز به فعالیت در تمامی پروژهها و استارتاپهای شرکت می باشند، با توجه به نوع تعریف انجام شده در بخش کارگزاری، این گروه از همکاران امکان اعطای نمایندگی فروش در رسته های مختلف صنفی را در شهر و استان محل فعالیت خود به دیگر افراد علاقمند داشته و به عبارتی از محل فروش نمایندگان فروش، درآمد خواهند داشت، کارمزد در نظر گرفته شده برای کارگزاران فروش 35% می باشد که این درصد در شرایط خاص و در ازای تارگتهای فروش مورد توافق بین کارگزار و شرکت تا 45% امکان افزایش خواهد داشت.

پیش نیازهای کارگزاران فروش :

در اختیار داشتن دفتر، تجربه و مهارت در حوزه فروش، ارتباط با گروههای صنفی مختلف، در اختیار داشتن تیم فروش یا توانایی در ایجاد تیم فروش، آموزش پذیر و علاقمند به فعالیت در حوزه نرم افزار و استارتاپها.

 

برای دریافت نمایندگی دکتر کلابز از کجا باید شروع کنم؟

پس از انتخاب نوع همکاری خود با دکتر کلابز، درخواست خود را از طریق شماره 02191300161 به همکاران واحد امور نمایندگان دکترکلابز رسانده و پس از برگزاری جلسه آنلاین صحت سنجی و مدل همکاری، مدارک مورد نیاز جهت انعقاد قرارداد خدمت شما ارسال خواهد شد و سپس قرارداد مورد نظر با شما امضا و شما وارد سیکل دریافت اکانت نمایندگی، آموزش خواهید شد.

هدف ما در مسیر اعطای نمایندگی دکتر کلابز :

1. انتقال دانش و تجربه چندین ساله حوزه لویالتی به تیم شما

2.همراهی با شما در راستای اجرای پروژههای موفق در حوزه باشگاه مشتریان

3.برگزاری ورکشاپ، ایونت و رویدادهای تخصصی در حوزه وفادارسازی مشتریان

4.شبکه سازی در بین کسب و کارهای عضو در باشگاه مشتریان

5.هم افزایی دانش و تجربه شرکت و نمایندگان

پس از دریافت نمایندگی تنها مسیر درآمدی ما فروش نرم افزار می باشد؟

پاسخ به سئوال فوق، خیر می باشد از آنجاییکه دکتر کلابز بعنوان ارائه دهنده سرویسهای وفادارسازی مشتریان در حال فعالیت است، عمدتاً مسیرهای درآمدی که در هر پروژه پیش بینی کرده ایم به بخشهای زیر دسته بندی می شوند.

1. فروش سرویسهای نرم افزاری دکتر کلابز (مطابق تعرفه و کارمزد)

2.درآمد از محل طراحی سناریو و استقرار سیستمهای دکتر کلابز (درآمد منحصر به نماینده)

3.درآمد از محل پشتیبانی سرویسهای دکتر کلابز (مطابق تعرفه و کارمزد)

4.درآمد از محل فروش ماژول و توسعه فیچرهای احتمالی (مطابق تعرفه و کارمزد)

5.درآمد از محل برگزاری ورکشاپها و کارگاههای آموزشی (بصورت مشارکتی)

6.درآمد از محل فروش کارتهای باشگاه مشتریان (مطابق تعرفه و کارمزد)

7.درآمد از محل قراردادهای باشگاه داری و مشاوره (منحصر به نماینده)

دکتر کلابز از کجا دارای مجوز فعالیت می باشد؟

  • دکتر کلابز تحت پوشش پارک علم و فناوری
  • بعنوان شرکت خلاق تحت پوشش معاونت علمی ریاست جمهوری
  • دارای جواز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه
  • بعنوان کانون تبلیغاتی از وزرات فرهنگ و ارشاد
  • دارای مجوز ساماندهی و اینماد می باشد.
park
nezam
logonamad
samande2h

سئوالات متداول :

CRM یک ابزار کاملاً درون سازمانی است به عبارتی کارمندان از طریق این ابزار ارتباط با مشتریان احتمالی و قطعی را مدیریت می نمایند، اما باشگاه مشتریان یک ابزار حدوداً بیرون سازمانی است که مشتریان در ازای عضویت در آن و تراکنشهایی که بعد از هر خرید از خود بجای می گذارند، بواسطه کیف پول الکترونیکی که برای آنها ایجاد می شود امکان تحلیل، ارزیابی، وفاداری را برای کسب و کار ایجاد می نمایند، باشگاه مشتریان یک شبکه تخفیف نیست اما چند باشگاه مشتریان پس از مدتی فعالیت در قالب باشگاههای متعامل می توانند شبکه ایی از باشگاههای مشتریان را ایجاد نمایند و فراتر از شبکه تخفیف به مشتریان خدمات دهی کنند.

بله، امکان ارتقاء در قراردادهای نمایندگی در صورت دستیابی به اهداف فروش برای شما فراهم می باشد.

چنانچه برنامه و پلن مشخصی برای فروش در هر فصل داشته باشید و این برنامه را به شرکت منتقل نمایید، امکان افزایش درصد کارمزد در قراردادها برای شما فراهم می باشد.

در صورتیکه فروش مشخصی در طول مدت فعالیت خود به انجام رسانیده باشید، امکان انتقال مجوز فعالیت به دیگر افراد با تایید شرکت فراهم می باشد در غیر اینصورت، امکان انتقال قرارداد همکاری فراهم نخواهد بود.