مشاوره باشگاه مشتریان

مشاوره باشگاه مشتریان

مشاوره باشگاه مشتریان توسط تیم دکتر کلابز قبل از راه اندازی باشگاه مشتریان و باشگاه داری صحیح پس از راه اندازی باشگاه مشتریان دو اصل مهم دستیابی به موفقیت در پروژه های باشگاه مشتریان است، دکتر کلابز با توجه به تخصص و تجربه بالا در راه اندازی بیش از ۷۰۰ نمونه موفق باشگاه مشتریان در کسب و کارها و سازمانهای مختلف،  قبل و پس از راه اندازی باشگاه مشتریان بعنوان مشاور سیستم های وفاداری با شما همراه خواهد نمود.

دریافت مشاوره هایی از قبیل :

مشاوره انتخاب صحیح نوع زیرساخت باشگاه مشتریان قبل از راه اندازی باشگاه مشتریان، در بخش شما می توانید قبل از راه اندازی باشگاه مشتریان از نظرات مشاوره ایی دکتر کلابز جهت انتخاب صحیح زیرساخت باشگاه مشتریان بهره مند شوید.

مشاوره باشگاه مشتريان

مشاوره باشگاه مشتريان

مشاوره های طراحی مارکتینگ پلن باشگاه مشتریان قبل از راه اندازی باشگاه مشتریان، دکتر کلابز به شما کمک خواهد نمود تا یک برنامه بازاریابی متناسب با کسب و کار خود مبتنی بر باشگاه مشتریان در اختیار داشته باشید تا بتوانید به شکل ویژه ایی از مزیتهای باشگاه مشتریان با هدف افزایش فروش در کسب و کار خود بهره مند گردید.

مشاوره باشگاه مشنريان

مشاوره باشگاه مشنريان

مشاوره های طراحی سناریو نو متمایز در کسب و کار شما پس از راه اندازی باشگاه مشتریان، طراحی سناریو متمایز به کسب و کار شما می تواند مزیتهای رقابتی مناسبی برای شما ایجاد نماید، قبل از هر گونه اطلاع رسانی از خدمات باشگاه مشتریان، سناریو هوشمندانه ایی طراحی و پیاده سازی نمایید، در این بخش دکتر کلابز می تواند مشاوره های مناسبی به شما ارائه نماید.

مشاوره باشگاه مشنريان

مشاوره طرح توسعه باشگاه مشتریان و داده کاوی صحیح اطلاعات مشتریان، به یاد داشته باشید، باشگاههای مشتریان موفق نیازمند طرحهای توسعه ایی می باشند اگر شما بصورت منظم و هوشمندانه اقدام به توسعه زیرساختهای باشگاه مشتریان ننمایید، مشتریان وفادار از چرخه وفاداری خارج می شوند، مشاورین دکتر کلابز در توسعه سرویسهای باشگاه مشتریان می توانند به شما پیشنهادات ویژه ایی ارائه نمایند.

مشاوره باشگاه مشتریان

مشاوره باشگاه مشنريان

اگر علاقمند به دریافت خدمات مشاوره ایی دکتر کلابز هستید، با شماره ۰۹۱۲۰۱۳۰۱۶۱ تماس گرفته یا با تکمیل فرم زیر در انتظار تماس کارشناسان دکتر کلابز باشید.

  دکتر کلابز می تواند انتخاب مناسبی برای راه اندازی سرویسهای وفاداری (باشگاه مشتریان) و همراهی شما تا زمان دستیابی به اهدافتان در کسب و کار باشد، زیرا علاوه بر تجربه چندین سال در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف ،می توانیم تجارب و تخصص خود را با شما به اشتراک گذاشنه تا شاهد موفقیت هر چه بیشتر از پیش باشید.

  آدرس 1

  گیلان-رشت-خیابان انقلاب-روبروی پاساژگهر-کوچه گنجه ای-ساختمان کسری-طبقه سوم

  آدرس 2

  تهران – فلکه دوم صادقیه – برج گلدیس-طبقه 7 – واحد 721

  تلفن

  • 021-71053161
  • 09120130161

  ایمیل

  • drclubs.ir@gmail.com
  سبد خرید