راه اندازی باشگاه مشتریان

جامع و تخصصی

تغییر برای تصمیم در کسب و کاری که سال های سال فعالیت مشخصی را با مشتریان خود داشته، در ابتدای امر می تواند بسیار سخت یا حتی نشدنی به نظر برسد، اما زمانیکه با هدف توسعه در کسب و کار خود تغییرات مشخصی را ایجاد نماییم به سرعت شاهد بهبود وضعیت و توسعه خواهیم بود. با سیستم حرفه ای دکتر کلابز و راه اندازی باشگاه مشتریان، میتوانید فروش خود را بی نهایت کنید

راه اندازی باشگاه مشتریان برای کسب و کار من مفید است ؟

ویدئو زیر را از دست ندهید!

0 +
بنگاه اقتصادی
0 +
مشتری
0 +
مشتری وفادار

برای بدست آوردن مشتریان وفادارتر از کجا باید شروع کنیم؟

شما برای ایجاد زنجیره مشتریان وفادار می بایست مراحل زیر را طی کنید...

1. طراحی سناریو رفتاری

سناریو رفتاری مناسبی برای مشتریان طراحی کنید.

2. طراحی سناریو ریاضی

سناریو های ریاضی ویژه ایی برای افزایش نرخ وفاداری مشتریان در نظر بگیرید.

3. فعالسازی نرم افزار باشگاه مشتریان

از نرم افزار باشگاه مشتریان برای ایجاد مزیت پس از خرید و تحلیل یا شناخت دقیق تر مشتریان استفاده کنید.

4. نظر سنجی از مشتریان

مشتریان را پس از مراجعه و خرید مورد ارزیابی و نظر سنجی قرار دهید.

5. ایجاد کانال های ارتباطی

کانال های ارتباطی مناسبی با مشتریان علاوه بر سوشیال مدیا(اینستگرام و...) طراحی کنید.

6. خوشحال کردن

مشتریان را بیش از پیش و بیش از دیگر رقباء خوشحال و غافلگیر کنید.

7. ارائه پیشنهادات خاص

و برای مشتریان خاص، در بازه های، پیشنهادات خاص ارائه کنید.

8.هدف گذاری مشخص

هدف گذاری و در اخیار داشتن پلنهای متعدد برای جذب هر چه بیشتر مشتریان

نظرات برخی از مشتریان دکتر کلابز

مصاحبه با برخی از کسب و کارهای تحت پوشش دکتر کلابز

فروش بیشتر با راه اندازی باشگاه مشتریان

اجرای برنامه های وفادارسازی مشتریان (باشگاه مشتریان) نیز یکی از این تغییرات محسوب می شود، تغییری که در ابتدای مسیر به نظر سخت اما پس از اجرای صحیح آن شاهد بازدهی چند ده برابری خواهیم بود، عمدتاً کسب و کارهایی که دست به تغییرات این چنینی در الگو و مدلهای بازاریابی، برندینگ، ارتباط با مشتریان می زنند در بسیاری از مواقع شاهد افزایش سهم بازار چشمگیرتری از رقباء می باشند و به عبارتی شاخص تر از رقباء در بازار، اعتماد مشتریان خود را جلب می نماید.

حال تصمیم با شماست…

زودتر از رقباء آغاز کرده و شاهد افزایش سهم بازار و تبلیغات اثر بخش باشید! یا پس از رقباء دست به تغییرات زده و مجبور به هزینه های چند برابری برای دستیبابی به مشتریانی از کسب و کارهای مشابه شما و زودتر و پیش تر، تجربه وفاداری را بارها و بارها داشته اند!!!

زودتر از رقباء، خود را برای تغییر آماده کنید.

تغییرات دنیای کسب و کار آنچنان با سرعت در این سالها بوده که بسیاری از کسب و کارهای سنتی حتی فرصت فکر و تدوین استراتژی های مناسب برای تغییر را نداشته اند و یکباره با مشکلات عدم فروش و تغییرات بسیار زیاد در فضای بازاریابی روبرو شده اند، اما در همین حین هم کسب و کارهایی بوده اند که با حفظ انعطاف و افزایش قدرت تصمیم گیری، توانسته اند همزمان با تغییرات، اصلاحات ویژه ایی در مدل کسب و کار، بازاریابی و فروش خود ایجاد نموده و دستخوش تحولات گسترده و تاثیر گذاری شوند.

اما چطور می توان توسعه ویژه ایی در کسب و کار خود ایجاد نماییم؟

یکی از موضوعاتی که  می تواند نسبت به رقبا کسب و کار ، شما را در شرایط بهتری قرار دهد ایجاد زنجیره ایی از مشتریان است که در هر شرایطی خرید از کسب و کار شما را در اولیت قرار داده و حتی در شرایط بحرانی و رکود بازار با خریدهای مستمر خود از کسب و کار شما حمایت نمایند!!!

به این گروه از افراد،مشتریان وفادار گفته می شود. مشتریان وفادار، اشخصاصی هستند که در هر شرایطی خرید از کسب و کار شما را در الویت قرار داده و از کسب و کار شما در شرایط بحرانی و رکود فروش حمایت کنند و با معرفی کسب و کار شما به اطرافیان، دوستان و آشنایان خود دهها مشتری جدید را برای کسب و کار شما ایجاد و به عبارتی در مسیر معرفی و بازاریابی کسب و کار شما بدون هیچ هزینه ایی بیشتری نقش را ایفا می نمایند.

از دیگر ویژگی های مشتریان وفادار با توجه به مزیتهایی که شما بعنوان صاحب کسب و کار برای این گروه از مشتریان در نظر گرفته اید، مراجعات هدفمند و تکرار پذیر است که این موضوع خود فرصتهای فروش چند برابری و بسیار بالا را برای کسب و کار شما ایجاد نمایند.

 

اما قبل از اینکه دکتر کلابز را بعنوان مشاوره و طراحی برنامه وفاداری و ارائه دهنده زیر ساخت باشگاه مشتریان انتخاب نمایید، برای آشنایی هر چه بیشتر با گروه مشاوران دکتر کلابز ، از گذشته تا به امروز پیشنهاد می دهیم ویدیو معرفی دکتر کلابز را حتماَ مشاهده فرمایید.

به این آمار دقت کنید..
 طی تحقیقات انجام شده، حدوداً 20 تا 40% از مشتریان وفادار هستند که %60 تا %80 درصد فروش در کسب و کار شما را ایجاد می نمایند.

customer

برنامه شما برای تبدیل مشتریان معمولی به مشتریان وفادارتر چیست؟

شاید شما هم همانند بسیاری از کسب و کارهای علاقمند به راه اندازی سیستم باشگاه مشتریان و استفاده از برنامه های وفادارسازی مشتریان می باشید، اما هنوز ابهاماتی در مسیر راه اندازی باشگاه مشتریان برای شما وجود دارد، و یکی از موضوعاتی که ذهن شما را درگیر کرده، این موضوع می باشد که پس از راه اندازی باشگاه مشتریان چه دستاورد و فرصتهای افزایش فروشی برای کسب و کار شما ایجاد می شود.

در ویدیوی زیر به فرصتهایی که باشگاه مشتریان در کسب و کار شما ایجاد خواهد کرد، پرداخته ایم و موارد زیر نیز تعدادی از امکاناتی است که پس از راه اندازی در کسب و کار شم ایجاد خواهد نمود.

1. امکان ساماندهی  و جمع آوری هر چه دقیق تر اطلاعات مشتریان

2.شناخت، ارزیابی و تحلیل رفتار مشتریان

3.ارزیابی و دسته بندی مشتریان وفادار، از دست رفته، بی خیال

4.امکان اعطای اعتبار و امتیاز هدیه به مشتریان پس از خرید و…

چرا از دکتر کلابز مشـــاوره و زیرساخـــت باشــــگاه مشتـــــریان دریافــت کنیم؟

یکی دیگر از نکات بسیار مهم در هنگام راه اندازی باشگاه مشتریان، این موضوع می باشد که چه شرکتی در حال ارائه زیرساخت وفادارسازی مشتریان (باشگاه مشتریان) به کسب و کار شما می باشد؟!

توان اجرایی این شرکت در بخشهای :  فنی، مشاوره و توسعه برنامه های وفادارسازی مشتریان به چه میزان است؟
و آیا شرکت ارائه دهنده زیرساخت تجربه بالایی در اجرای پروژههای مشابه دارد؟

یا صرفاً یک شرکت نرم افزاری است که در ازای ارائه یک پلتفرم و زیرساخت نرم افزاری باشگاه مشتریان، انتظار وفادارسازی هر چه بیشتر مشتریان را برای کسب و کار شما ایجاد می کند؟

مواردی که به آنها اشاره کردیم، عمدتاً چالش هایی است که شما قبل از راه اندازی باشگاه مشتریان می بایست با دقت هر چه تمام تر به آنها پرداخته و برای هر کدام از آنها یک پاسخ دقیق و مشخص داشته باشید.