باشگاه مشتريان فروشگاه كفش‌ های طبی دكتر كفش

باشگاه مشتريان فروشگاه كفش‌ های طبی دكتر كفش

باشگاه مشتريان فروشگاه كفش‌
باشگاه مشتريان فروشگاه كفش‌

باشگاه مشتريان فروشگاه كفش‌ های طبی دكتر كفش توسط تیم دکتر کلابز اجرا و راه اندازی شد. اين مجموعه اولين فروشگاه مجهز به دستگاه اسكن 3بعدی پا در استان گيلان مي‌باشد كه در كنار مشاوره رايگان و خدمات ديگری كه در اختيار مشتريان گرامي قرار مي‌دهد با راه‌اندازي باشگاه مشتريان و ارائه كارت اختصاصي دكتر كفش به مشتريان و اهداي امتياز هديه به مراجعه‌كنندگان، موجب رضايت هرچه بيشتر مشتريان فعلي، جذب مشتريان جديد و افزايش فروش گرديده است.

دستگاه اسكن موجود در اين مجموعه ابتدا مدل قوس کف پا، اندازه کف پا و نقشه  فشاری آن را تحلیل می کند و سپس با توجه به تحليل‌هاي بدست آمده، به مشتريان در زمينه مدل و نوع كفش طبي و ساير وسايل مورد نياز طبي مشاوره مي‌دهد تا مراجعه‌كنندگان به سهولت بتوانند بهترين و كارآمدترين كفش طبي مورد نياز خود را تهيه نمايند. به اين ترتيب مراجعه‌كنندگان مي‌توانند به بهترين راه‌حل براي سلامت و راحتي پاي خود دست يابند.

اگر شما هم قصد راه اندازی سیستم باشگاه مشتریان را در مجموعه خود را دارید و یا قصد دریافت مشاوره,میتوانید با شماره تماس درج شده در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا فرم زیر را برای درخواست خود برای ما ارسال کنید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید

درخواست اکانت یک ماهه رایگان باشگاه مشتریان دکتر کلابز
اگر قصد آشنایی بیشتر با نرم افزار باشگاه مشتریان دکتر کلابز را دارید می توانید درخواست دریافت اکانت یک ماهه رایگان ثبت کنید​
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg, webp.