باشگاه مشتريان فروشگاه چندمنظوره قديمی
باشگاه مشتريان فروشگاه

باشگاه مشتريان فروشگاه چندمنظوره قديمی

باشگاه مشتريان فروشگاه
باشگاه مشتريان فروشگاه

باشگاه مشتریان فروشگاه چند منظوره قديمي توسط تیم قدرتمند دکتر کلابز راه اندازی شد. بهره مندی از امكانات هوشمند باشگاه مشتريان يكي از مزيت های راه اندازی باشگاه مشتريان در اين فروشگاه مي باشد. زيرا با دسترسي به نرم افزار باشگاه مشتريان و ارائه كارت هاي الكترونيكي اختصاصي به مشتريان خود به سهولت مي تواند اطلاعات فردي و گزارش خريد هر يك از مشتريان را در زمان و فواصل مختلف بررسي نمايد و به اهداف فروش خود دست يابد. همچنين با توجه به گزارشات سيستم در خصوص رفتار مشتريان به راحتي مي تواند سناريوي كارآمد و پردرآمد براي فروشگاه خود در نظر گيرد.

از طرفي اين فروشگاه به سهولت مي‌تواند رفتار مشتريان خود را در ساعت، روز و ماه‌هاي مختلف سال تحليل و داده‌كاوي كند و با توجه به گزارشات به دست آمده از رفتار مشريان سياست‌هاي جديدي براي فروش بيشتر در فصول و زمان‌هاي خلوتي فروشگاه در نظر بگيرد. مثلا مي‌تواند براي زمان‌هاي خلوتي تخفيفات و آفرهاي ويژه در نظر بگيرد و به اين ترتيب مشتريان را در آن زمان‌ها ترغيب به مراجعه و خريد كند كه اين امر از طرفي موجب افزايش فروش كسب و كار  و از طرف ديگر باعث مراجعه هرچه بيشتر مشتريان در زمان‌هاي خلوتي مي‌گردد. به اين ترتيب اين فروشگاه به راحتي توانسته‌ فصول و زمان‌هاي خلوتي كسب و كار خود را پوشش دهد و موجب افزايش جذب مشتري و به تناسب افزايش فروش شود.

داده ها و اطلاعات باشگاه مشتریان می تواند دیدی کلی و دقیق از رفتار مشتریان، رفتار خرید و نیازهای مشتریان در اختيار شما قرار دهد تا بتوانيد بهترين پلن را براي ترغيب مشتريان به مراجعه هاي بعدي به اجرا درآوريد و به تناسب باعث افزايش فروش، وفادارسازي مشتري و مدیریت کسب و کار شما گردد.

اين امكانات به راحتي مي تواند مزيت رقابتي با ساير فروشگاه ها ايجاد كند و باعث رقابت شديد فروشگاه ها با يكديگر جهت حفظ و جذب مشتري نمايد.

چنانچه قصد دریافت مشاوره به صورت رایگان و یا قصد راه اندازی سیستم باشگاه مشتریان را دارید میتوانید فرم زیر را تکمیل و یا با شماره تماس های درج شده در سایت با ما تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید

درخواست اکانت یک ماهه رایگان باشگاه مشتریان دکتر کلابز
اگر قصد آشنایی بیشتر با نرم افزار باشگاه مشتریان دکتر کلابز را دارید می توانید درخواست دریافت اکانت یک ماهه رایگان ثبت کنید​
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg, webp.