باشگاه مشتريان كارواش

باشگاه مشتريان كارواش تمام مكانيزه تونلی رويال توسط تیم دكتر كلابز راه اندازی و اجرا شد…

شستشوی اتوماتیک اتومبیل با خدمات: روشویی، توشویی، انواع واکس ها، موتورشویی، صفرشویی و …

اين كارواش شامل امكاناتي از قبيل روشویی ۶۰ ماشین در ساعت، بلندترین خط تونل کارواش کشور، تمیز کردن همزمان ۶ ماشین و قابلیت رزرو از ۳ ساعت قبل مي باشد.

همچنين علاوه براينكه هزينه هاي اين كارواش با توجه به اتوماتيك بودن هيچ تفاوتي با كارواش هاي سنتي ندارد از طرفي اين كارواش با ارائه كارت هاي اختصاصي (رويال كارت) به مشتريان، امكان دريافت اعتبار و امتياز بعد از هر بار مراجعه را براي مشتريان خود ممكن ساخته كه اين خود يك مزيت رقابتي ويژه نسبت به كسب و كارهاي مرتبط مي باشد. در واقع مشتريان علاوه بر كارواش اتوماتيك وسايل نقليه خود با هزينه متعارف در بازار به دليل مراجعه به اين كارواش اعتبارهاي رايگان هديه ميگيرند كه مي توانند در مراجعه هاي بعدي خود از اين اعتبارات جهت كارواش خودروي خود استفاده نمايند. اين موضوع انگيزه مشتريان را جهت مراجعه مجدد به فروشگاه دوچندان خواهد ساخت و از طرفي موجب افزايش مشتري و وفادارسازي مشتريان نيز مي گردد.

رويال كارت بعنوان يك كارت الكترونيكي و شناسائي، علاوه بر ارائه اعتبارهاي هديه در هر مرحله مراجعه، امكان شناسايي اطلاعات كاربران و بررسي رفتار مشتريان را در اين مجموعه به سهولت امكان‌پذير نموده است.

اگر شما قصد راه اندازی باشگاه مشتریان برای مجموعه خود دارید و یا نیاز به مشاوره دارید میتوانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند و یا میتوانید با شماره تماس های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

نمونه های اجرا شده
درخواست اکانت یک ماهه رایگان باشگاه مشتریان دکتر کلابز
اگر قصد آشنایی بیشتر با نرم افزار باشگاه مشتریان دکتر کلابز را دارید می توانید درخواست دریافت اکانت یک ماهه رایگان ثبت کنید​
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg, webp.