باشگاه مشتریان آژانس مسافرتی اشکوری
باشگاه مشتریان آژانس مسافرتی

باشگاه مشتریان آژانس مسافرتی اشکوری

باشگاه مشتریان آژانس مسافرتی
باشگاه مشتریان آژانس مسافرتی

باشگاه مشتریان آزانس مسافرتی اشکوری توسط تیم دکتر کلابز راه اندازی شد.سیستم باشگاه مشتریان و زیرساخت آژانس مسافرتی اشکوری یکی از آژانس های برتر استان گیلان و چارتر کننده بزرگ سرویس های هوایی در استان گیلان و در شهر رشت می باشد.دکتر کلابز این افتخار را دارد که از سالیان دور مشتریان خود را همراهی و پشتیبانی به صورت کامل را نموده و این موضوع باعث شده تا برندهای برتر از گستره خدمات و محصولات ما بهره برده و با ما همراه باشند.

برخی از مزایای سیستم باشگاه مشتریان آژانس مسافرتی اشکوری، بهره مندی از خدمات باشگاه مشتریان,خدمات کارت های اعتباری, سامانه CRM باشگاهی خواهد بود.

ابزارهای نصب شده در این سیستم, CPOS و سامانه جامع باشگاه مشتریان و کارتهای اعتباری میباشد و مشتریان ویژه این آژانس با استفاده از دریافت کارت های الکترونیکی باشگاه مشتریان از مزایای این سیستم بهره مند میشوند

اگر تصمیم به دریافت مشاوره رایگان و یا قصد راه اندازی باشگاه مشتریان را دارید میتوانید فرم سایت را تکمیل و یا با شماره تماس های درج شده تماس حاصل فرمایید.

این پست دارای یک نظر است

  1. عالی، دستتون در نکنه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید

درخواست اکانت یک ماهه رایگان باشگاه مشتریان دکتر کلابز
اگر قصد آشنایی بیشتر با نرم افزار باشگاه مشتریان دکتر کلابز را دارید می توانید درخواست دریافت اکانت یک ماهه رایگان ثبت کنید​
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg, webp.