باشگاه مشتریان شانا پلاس
باشگاه مشتریان شانا پلاس

باشگاه مشتریان شانا پلاس

باشگاه مشتریان شانا پلاس یکی از فروشگاه های واقع در انزلی توسط تیم دکتر کلابز راه اندازی شد.در این فروشگاه برای سنین متفاوت و برای آقایان و خانم ها کالاهای متنوعی عرضه میشود.

باشگاه مشتریان شانا پلاس
باشگاه مشتریان شانا پلاس

شانا پلاس در چهار طبقه و با 5 شعبه پس از راه اندازی باشگاه مشتریان به عنوان یک باشگاه مشترک از سناریوی یکسانی در تمامی شعب بهره می برد، روند اجرایی بدین شکل است که مشتریان پس از خرید و مراجعه به غرفه باشگاه مشتریان از طریق یکی از دستگاههای باشگاه مشتریان عضو در سیستم شده و کارت باشگاه مشتریان خود را دریافت می کنند، سپس آن مشتری عضو در باشگاه می تواند از امتیاز و اعتبارهای جمع آوری شده در کارت خود در تمامی شعب شانا پلاس بهره مند شود، امکان متعامل سازی باشگاه مشتریان شانا پلاس یکی دیگر از مزیت های موجود در باشگاه مشتریان این مجموعه عرضه کنند پوشاک های برند می باشد.

سناریو باشگاه مشتریان متعامل، سناریویی است که فروشگاه های دارای چندین شعبه یا مجتمع های تجاری می توانند برای تبادل و تعامل مشتریان در بین فروشگاه های فعال در مجتمع ها تجاری از مزایایشان بهره مند شوند.

در این روش ، مشتری بعد از خرید در یکی از شعب ها، اعتبار دریافتی خود را می تواند در دیگر فروشگاه ها یا شعب عضو در سیستم باشگاه مشتریان استفاده نماید.

اگر قصد دریافت مشاوره رایگان را دارید میتوانید فرم سایت را تکمیل نمایید و یا با شماره تماس های درج شده تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید

درخواست اکانت یک ماهه رایگان باشگاه مشتریان دکتر کلابز
اگر قصد آشنایی بیشتر با نرم افزار باشگاه مشتریان دکتر کلابز را دارید می توانید درخواست دریافت اکانت یک ماهه رایگان ثبت کنید​
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg, webp.