اگر واژه ریفرال مارکتینگ به گوش شما خورده باشد یا اینکه در رابطه با آن اطلاعاتی داشته باشید حتماً می دانید که یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی می باشد و تا چه اندازه می تواند در فروش و سودرسانی به یک کسب و کار موثر باشد.
ریفرال مارکتینگ نوعی ابزار بازاریابی برای جذب مشتریان جدید بوده و به نوعی میتوان آن را همان بازاریابی دهان به دهان نام گذاری کرد که شما  کسب و کار خود را به نحوی توسط مشتریانتان به دیگران معرفی می کنید و از این طریق به تعداد مشتریانتان می افزایید.
امکان جدید دیگری که در باشگاه مشتریان دکتر کلابز وجود دارد ریفرال مارکتینگ می باشد که توسط آن به راحتی می توانید مشتریان جدید کسب کرده و در افزایش فروش خود گامی موثر بردارید اما در هنگام پیاده سازی ریفرال مارکتینگ باید چند نکته را در نظر داشته باشید و به این مورد هم توجه کنید که آیا ریفرال مارکتینگ ابزار مناسبی برای کسب و کار شما می باشد یا خیر و برای دانستن آن کافیست چند سوال را از خود بپرسید که در این ویدئو به این نکات و بررسی آنها پرداخته شده است و با مشاهده آن می توانید اطلاعات جدید در این زمینه کسب کنید.
با راه اندازی باشگاه مشتریان دکتر کلابز به راحتی می توانید ریفرال مارکتینگ را در کسب و کار خود پیاده سازی کنید و تاثیرات مثبت آن در کسب و کارتان را مشاهده کنید.
ما در دکتر کلابز علاوه بر ارائه بستر باشگاه مشتریان بواسطه ارائه دورههای تخصصی آموزشی، مشاوره و مقالات آموزشی قصد داریم تا در زمینه پیاده سازی امکانات جدید از قبیل ریفرال مارکتینگ و … به شما در توسعه روزافزون کسب و کار و افزایش تعداد و وفادای مشتریان کمک کنیم.

ویدئوهای آموزشی
درخواست اکانت یک ماهه رایگان باشگاه مشتریان دکتر کلابز
اگر قصد آشنایی بیشتر با نرم افزار باشگاه مشتریان دکتر کلابز را دارید می توانید درخواست دریافت اکانت یک ماهه رایگان ثبت کنید​
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg, webp.