روش مدیریت کمپین های تبلیغاتی به چه صورت است؟

روش مدیریت کمپین های تبلیغاتی به چه صورت است؟

روش مدیریت کمپین های تبلیغاتی به چه صورت است ؟ ممکن است شما هم به عنوان یک کسب و کار کمپین های بازاریابی متفاوتی رو برای فروش بیشتر تدوین کرده باشید اما از چه راهی برای مدیریت این کمپین ها استفاده کردید؟
آیا روشی برای دست یابی به بازخورد هر یک از این کمپین ها در اختیار دارید؟

چگونه متوجه می شوید که در هر کمپین بازاریابی چه درصدی از مشتریان را جذب کرده و چه درصدی از مشتریان را از دست داده اید؟ یا چه هزینه ای را برای جذب هر مشتری پرداخت کرده اید؟

شما به عنوان صاحب یک کسب و کار باید نظارت دقیقی در برآورد هزینه های هر یک از کمپین های بازاریابی خود داشته باشید تا از این طریق به بهترین و دقیق ترین روش بازاریابی که مناسب کسب و کار شما می باشد دست پیدا کنید و در صرف هزینه های اضافی تا حد زیاده صرفه جویی کنید.
با راه اندازی باشگاه مشتریان دکتر کلابز به راحتی می توانید علاوه بر امکان کاهش هزینه ها ی جذب مشتری، در بهینه سازی برنامه های تبلیغاتی و بازاریابی کسب و کارتان نیز نقش بسزایی را ایفا کنید و به راحتی آن را مدیریت کنید…
ما در دکتر کلابز علاوه بر ارائه بستر باشگاه مشتریان بواسطه ارائه دورههای تخصصی آموزشی، مشاوره و مقالات آموزشی قصد داریم تا در زمینه برآورد دقیق هزینه های کمپین های بازاریابی که در کسب و کار خود به کار میگیرید و همچنین در برآورد هزینه های جذب هر مشتری، به شما در توسعه کسب و کار خود و جلوگیری از صرف هزینه های اضافی در جذب مشتریان کمک کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید

درخواست اکانت یک ماهه رایگان باشگاه مشتریان دکتر کلابز
اگر قصد آشنایی بیشتر با نرم افزار باشگاه مشتریان دکتر کلابز را دارید می توانید درخواست دریافت اکانت یک ماهه رایگان ثبت کنید​
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg, webp.