باشگاه مشتریان فروشگاه فلامینگو

باشگاه مشتریان فروشگاه فلامینگو

باشگاه مشتریان فروشگاه چند منظوره

آیا یک فروشگاه چند منظوره خاص واقعاً اهمیت دارد؟ به عنوان مثال، اگر جایگاه باشگاه مشتریان کافه 9 یا 10 باشد، باشگاه مشتریان فروشگاه چند منظوره، در انتهای این لیست قرار می گیرند.

جای تعجب نیست که 83 درصد از مشتریان در سال از 4 تا 9 فروشگاه مواد غذایی بازدید و خرید می کنند و تنها 1 درصد به یک فروشگاه خاص وفادار هستند.

در حالی که تخفیف ها و پیشنهادات ممکن است مشتریان را به سمت یک فروشگاه خاص سوق دهد، اما تفاوت های کم بین فروشگاه های چند منظوره، ارائه پیشنهادات را برای این دسته از کسب و کارها دشوار می کند.

با این حال، همه چیز برای فروشگاه های چند منظوره از دست نرفته است، زیرا 50 درصد از خانواده ها هنوز آنها را به عنوان یک کانال اصلی برای خرید مواد غذایی می دانند.

از طریق سناریوها هدفمند و شخصی‌ سازی شده باشگاه مشتریان، فروشگاه‌های مواد غذایی و هایپرمارکت‌ها می‌توانند وفاداری مشتری را گسترش داده و سهم بزرگی از خرید مواد غذایی را به خود اختصاص دهند.

باشگاه مشتریان فروشگاه فلامینگو

شما با عضویت در باشگاه مشتریان فروشگاه فلامینگو، می توانید به راحتی از اعتبارات و تخفیفات این مجموعه در هر بار مراجعه خود بهره مند شوید.

باشگاه مشتریان فروشگاه چند منظوره

سناریو باشگاه مشتریان

در حال حاضر شاهد تغییر گسترده عادات خرید مصرف کنندگان از فروشگاه های سنتی به وب سایت ها و برنامه های آنلاین هستیم. با این حال، آنچه تغییر نکرده است، انتظارات مصرف کننده از تجربیات یکپارچه، چه آنلاین و چه آفلاین می باشد.

برای فروشگاه های چند منظوره، اتخاذ یک رویکرد گسترده برای پاسخگویی به اولویت‌های  در حال تغییر مصرف‌کننده و دریافت داده‌های مشتری در بخش های مختلف، سودمند است.

هنگام راه اندازی یک فروشگاه آنلاین چند منظوره باید به مواردی مانند توانایی میزبانی فروشگاه خود در وب، مدیریت موجودی و سفارشات، تبلیغات و بازاریابی، پرداخت ها و تدارکات و سئو توجه نمایید.

علاوه بر این، شما همچنین به ابزاری برای جمع آوری و استفاده از داده های مشتری جهت ادغام تجربیات آنلاین و آفلاین، نیاز دارید. در نرم افزار باشگاه مشتریان دکتر کلابز این شرایط فراهم شده است

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید

درخواست اکانت یک ماهه رایگان باشگاه مشتریان دکتر کلابز
اگر قصد آشنایی بیشتر با نرم افزار باشگاه مشتریان دکتر کلابز را دارید می توانید درخواست دریافت اکانت یک ماهه رایگان ثبت کنید​
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg, webp.