باشگاه مشتریان مبلمان بهارستان

باشگاه مشتریان مبلمان بهارستان

باشگاه مشتریان

با ارائه پاداش هایی که مشتریان تان می خواهند مشتریان جدید را جذب کرده و مشتریان فعلی را حفظ کنید. از فناوری مدرن POS می‌توان برای ایجاد بهترین سناریوهای باشگاه مشتریان مبل و پاداش استفاده کرد و اطمینان حاصل نمود که کسب‌وکار شما از هر پیشنهادی که ایجاد می‌کنید، سود کسب می کند.

یک سیستم POS به کسب و کار شما اجازه می دهد تا پرداخت های مشتریان را بپذیرد و فروش خود را پیگیری کند.

با تجهیز تیم‌ خود به داده‌هایی که برای شخصی‌سازی هر مرحله از تجربه کاربری نیاز دارند، در هر بازدید از فروشگاه شما، یک تجربه بی‌نظیر برای کاربران ایجاد کنید. با فرصت‌های بی‌پایان برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان با مزایا و پاداش های باشگاه مشتریان، می‌توانید تجاربی را ایجاد کنید که مشتریان به آن علاقه دارند.

باشگاه مشتریان مبل بهارستان

باشگاه مشتریان مبلمان بهارستان

هر کسب‌وکار بزرگی دوست دارد هر از گاهی به مشتریان خود پاداش دهد، اما یک POS مدرن به برندها اجازه می‌دهد تا این پاداش‌ها را یک درجه بالاتر ببرند. با POS مدرن برای فروشگاه مبل، می‌توانید سناریویی از جوایز متناسب با مشتریان خود ایجاد کنید و این پاداش‌ها و مزایا را بر اساس ترجیحات فردی آنها تنظیم کنید.

به هر مشتری انگیزه ای برای خرید بدهید و به همکاران اجازه دهید تا با استفاده از باشگاه مشتریان مبل، فروش بیشتری داشته باشند. به مشتریانی که مبلمان خریداری کرده‌اند، تخفیف‌های ویژه و کوپن‌های منحصربه‌فرد برای استفاده در برندها یا اقلام خاص ارائه دهید و آنها را دوباره و دوباره بازگردانید. با هر خرید امتیاز بدهید و تا مشتریان از آنها برای خریدهای آینده استفاده کنند و به ایجاد وفاداری با هر فروش کمک کنید.

از آمار برای هدف یابی هوشمندانه جوایز خود استفاده کنید و سود هر کمپین تبلیغاتی را به حداکثر برسانید. یک باشگاه مشتریان چند سطحی با سهولت در استفاده و پیاده‌سازی ایجاد کنید و به کسانی که همچنان از فروشگاه‌های شما خرید می‌کنند پاداش دهید، مطمئن شوید که پاداش‌های بالاتر به مشتریانی تعلق می‌گیرد که مدام برمی‌گردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید

درخواست اکانت یک ماهه رایگان باشگاه مشتریان دکتر کلابز
اگر قصد آشنایی بیشتر با نرم افزار باشگاه مشتریان دکتر کلابز را دارید می توانید درخواست دریافت اکانت یک ماهه رایگان ثبت کنید​
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg, webp.