باشگاه مشتریان مطب پوست و موی مگنولیا

باشگاه مشتریان مطب پوست و موی مگنولیا

باشگاه مشتریان مطب

چه نوع سناریویی برای باشگاه مشتریان مطب پوست و مو مناسب است؟ بهترین باشگاه مشتریان، آنهایی هستند که جامع و خاص عمل می‌کنند. دلیلش این است که سناریو های عمومی یا سناریوهای پیش ساخته، معمولاً می توانند در هر کاری که محصولات تکراری را ارائه می دهند، استفاده شوند. بنابراین، اگر قرار بود یک بیمار مطب شما را ترک کند، می‌تواند از پاداش‌هایی که در مطب رقیب ارائه می شوند، استفاده کند. باشگاه مشتریان این چنینی، انگیزه‌ای برای ادامه استفاده از محصول موردنظر ایجاد می‌کنند اما برای شما به‌عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات خاص، بدیهی است که این سناریوها مناسب نخواهد بود.

بهترین سناریو های باشگاه مشتریان مطب پوست و موی مگنولیا

مطمئن شوید سناریو هایی ایجاد می‌کنید که مختص به شما و کسب‌ و کار شما هستند. می‌توانید پاداش‌های سناریوهای عمومی را الگو قرار دهید اما مطمئن شوید که سناریو باشگاه مشتریان مطب پوست و مو شما کاملاً منحصربه‌فرد است. باید نام شما روی آن باشد و منحصر به باشگاه مشتریان شما باشد.

باشگاه مشتریان مطب پوست و مو

خودکار سازی باشگاه مشتریان

در حالی که شما صرفا می توانید مسائل اساسی یک باشگاه مشتریان را تا حدی خودکار کنید اما هر کاری که می توانید برای صرفه جویی در زمان و هزینه انجام دهید. بیماران باید در مورد پاداش های خود و روش هایی که می توانند از آنها استفاده کنند، مطلع باشند. یک سیستم مدیریت عملکرد خوب، باید از دریافت یادآوری خودکار توسط بیماران از طریق تلفن یا ایمیل اطمینان داشته باشد و به آنها اطلاع دهد که امتیازاتی برای استفاده دارند. نرم افزار اشگاه مشتریان شما باید یک سیستم پیام رسانی خودکار داشته باشد، اما اگر این قابلیت را ندارد، ابزارهای نرم افزاری زیادی وجود دارند که می توانند به شما در ارسال پیام های خودکار کمک کنند.

همچنین باید مراقب محتوایی که برای بیماران خود ارسال می کنید باشید. تاثیر ارتباطات شما بر تجربه کلی بیمار را دست کم نگیرید. اگرچه می‌خواهید ارتباط با بیمار را خودکارسازی کنید اما نباید مشتریان را با بمباران روزانه پیام‌ها آزار دهید. در عوض، باید تمام ارتباطات شما با بیمار سازنده باشد. زمانی که بیماران به سطح معینی از امتیازات رسیده اند یا مدتی است که به مطب مراجعه نکرده اند، باید به صورت استراتژیک پیام دهید. خودکارسازی این پیام‌ها باعث کاهش حجم کاری کارکنان و در نتیجه افزایش نرخ بازگشت مشتریان به محل کار شما می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید

درخواست اکانت یک ماهه رایگان باشگاه مشتریان دکتر کلابز
اگر قصد آشنایی بیشتر با نرم افزار باشگاه مشتریان دکتر کلابز را دارید می توانید درخواست دریافت اکانت یک ماهه رایگان ثبت کنید​
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg, webp.