در این مقاله میخواهیم در مورد 5 روش جذب مشتریان و سوزاندن امتیاز صحبت کنیم, در باشگاه مشتریان تکنیک های مختلفی وجود دارند که به شما کمک نمایند تا در کنار حفظ سرمایه بتوانید مشتریان بیشتری نیز جذب نمایید. با قاطعیت می توان گفت که 84 درصد از برندهای معتبر و محبوب از این تکنیک ها برای جذب مشتریان بیشتر استفاده می نمایند. یکی از مهم ترین و موثرترین تکنیک های جذب مشتری و افزایش سرمایه، سوزاندن امتیاز و ارائه پیشنهادهای شگفت انگیز در باشگاه مشتریان است.

روش جذب مشتریان

5 روش جذب مشتریان و سوزاندن امتیاز در باشگاه مشتریان

  • قرعه کشی: انجام قرعه کشی های بزرگ و وسوسه انگیز برای مشتریان قدیمی و وفادار می تواند اولین روش سوزاندن امتیاز و جذب مشتری باشد. تمامی انسان ها برنده شدن را دوست دارند. بنابراین با راه اندازی قرعه کشی های بزرگ می توانید به خواسته خود دست پیدا کنید. فراموش نکنید که قوانین و شرایط قرعه کشی را برای مشتریان به صورت شفاف بیان کنید. تا از صحت و واقعی بودن قرعه کشی های شما مطمئن شوند.
  • مزایده: همچنین راه اندازی حراج های بزرگ از دیگر تکنیک هایی است که یک باشگاه مشتریان معتبر برای جذب مشتری انجام می دهد. از طرفی این مزایده ها می تواند ارتباط بهتری میان باشگاه و مشتریان فعلی شما ایجاد نماید. حراج های بزرگی راه اندازی کنید و این امکان را ایجاد نمایید که مشتریان با کمک امتیازهای وفاداری خود در این حراج شرکت کنند. در این صورت مشتریان را ترغیب می نمایید تا امتیازهای خود را مورد استفاده قرار دهند.
  • مسابقه: انجام مسابقات نیز می توانند نقش بسیار موثری در شناخت بیشتر برند شما داشته باشند. بنابراین می توانید چالشی را راه اندازی کنید و مشتریان را نیز در آن شرکت دهید. بنابراین مشتریان می توانند در ابتدا رایگان در این چالش ها شرکت کنند. سپس برای ادامه مسابقه باید از امتیازات وفاداری خود، استفاده نمایند.
  • امتیازهای تجربی: استفاده از کوپن و تخفیف با خرج کردن امتیاز روش بسیار سنتی در بازارهای اینترنتی می باشد. شما می توانید روش جدیدتر و هیجان انگیزتری را برای خرج کردن امتیاز مشتریان انتخاب نمایید. به طور مثال می توانید هدیه های تجربی را در ازای امتیاز وفاداری در اختیار مشتریان قرار دهید. می توانید در ازای رویدادهای خاص یا خوشامدگویی به فرد مورد علاقه مشتریان، از آن ها بخواهید امتیاز خود را خرج کنند.
  • کمک به خیریه: کمک نمودن به موسسات خیریه و کاهش آسیب های جامعه از دیگر روش های موثر در سوزاندن امتیازات آن ها می باشد. به طور مثال می توانید از مشتریان بخواهید با کمک امتیازهای خود، به کودکان بی سرپرست کمک نمایند.

اگر شما نیز می خواهید باشگاه مشتریان راه اندازی نمایید و از طریق تکنیک های موثر به افزایش سرمایه و جذب مشتری دست پیدا کنید؛ می توانید با کمک نرم افزار باشگاه مشتریان دکتر کلابز از این تکنیک ها بهره مند شوید.

بلاگ
درخواست اکانت یک ماهه رایگان باشگاه مشتریان دکتر کلابز
اگر قصد آشنایی بیشتر با نرم افزار باشگاه مشتریان دکتر کلابز را دارید می توانید درخواست دریافت اکانت یک ماهه رایگان ثبت کنید​
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg, webp.